• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    EFESH
    EFESH --- ---
    KOC256: ja sem fakt vahal kliknout na ten clanek, protoze sem opravdu nechtel klikat na clickbait (nejaky cesky server to byl vcera) - a hned jak sem cetl prvni vetu tak facepalm a zavrit...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SICKBOY4000:
    Toto je snad dlouhodobě známé? Včera mi to posílala kamarádky a úplně jsem z toho rostl :-)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    OT_: Tady už asi došlo k vymazání... Ale měla zálohu v iCloudu, a povedl se restore zařízení přes iTunes v recovery módu. Díky za odpověď
    OT_
    OT_ --- ---
    JYRKA: Jj, ukazuje to "Počkejte xx minut" a tlačítko "vymazat".
    Vím to teď přesně, zachránil jsem svůj telefon z rukou dzecka jeden krok od vymazání:)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Tak v tom případě buďto počkat, nebo kontaktovat technickou podporu. Čekací doba roste exponenciálně, ale mám pocit, že by to mělo hlásit dobu, po kterou je to zablokované.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    JYRKA: Asi
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    PAYAXY: Někdo zkoušel opakovaně zadávat špatné heslo?
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    PAYAXY: postupy na https://support.apple.com/cs-cz/HT204106 kazdopadne predpokladaji funkcni iphone kde je dane ID prihlaseno, takze nevim jak to vyresit kdyz se na icloud.com ani do iphone nedostane (protoze druhy faktor, ktery prijde na zamceny iphone)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    Tohle se stalo svagrove, nejdriv me podle toho napisu napadlo zablokovane apple ID, ale rika, ze se icloud.com se prihlasi tim puvodnim heslem, nejake tipy co to je?

    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    JANEK_MAD: Ja synovci koupil refurbished iPhone 8 u Vodafonu a jdu ho podruhy reklamovat kvuli shit displeji 🤷🏼‍♂️
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KASUMI: kupoval jsem babi iphone k vánocům a můžu doporučit
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    furt na me na youtube vyskakuje neco..asi je to tohle
    Swappie | Repasované a cenově dostupné iPhony s 12-měsíční zárukou
    https://swappie.com/

    ale osobni zkusenost nemam
    JANEK_MAD
    JANEK_MAD --- ---
    Zdravím,
    má žena si chce koupit po letech s adroidem pořídit iphone, ale odrazuje jí cena.
    Existuje v ČR nějaká varianta repasovanych iPhonů, ale něco jako Apple refubrished iphone (nová baterie atd…)
    Děkuji za pomoc.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Tak iOS 15.4 zatím super.

    - FaceID s rouškou funguje dobře, jako mohlo to přijít dřív, ale lepší než nikdy. A padnul další argument pro návrat TouchID.
    - Nově je možnost přidat EU certifikát o očkováni do zdraví a peněženky. Tohle je hodně fajn, mám rad když to jde nativně. Navíc se zdá, že si zdraví kontroluje platnost certifikátu, což getcovidpass neumělo.
    - naprosto zasadí je nové emoji 🫃🏻🍺
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PAYAXY: Ja mam normalne z amazonu na 12 pro tohle a spokojenost. Nejvic mi vyhovuje, ze to ma i mrizku pres reprak, takze do toho nelezou zadny sracky (tabak napr.).
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    nejaky tip na vyzkousene sklo na displej pro iphone 13 pro?
    neco co ma rozumne zkosene hrany, koupil jsem nejake od Nilkinu, a je to bes...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Noice
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    HAVANA: Vyřešeno v iOS 15.3, který před pár dny vyšel.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KVALKAN:
    Jasne no. Kdyz odpovídám, tak se snažím používat "standardní" slovní obraty. Ne vždy to ale jde no...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam