• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    ASAFA: Ne,tam to nejde.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    SINEAD: Zde by měla být možnost udělat si mód na míru.

    SINEAD
    SINEAD --- ---
    JYRKA: Ale ja nechci mit defaultne vypnute vibrace. Potrebuju mit vibrace. Ale zaroven cca 2x denne potrebuju mit iPhone ve stavu naprosteho ticha.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    SINEAD: Ano. Vypnes vibrace a soupnes bocni prepinac do ticheho rezimu.
    Mam to takto nastavene naporad, notifikace beru jen na hodinkach
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Simvas, da se nejak dostat iPhone do modu, kdy nebude vydavat zadny zvuky - tedy ani vibrovat a zaroven se volajicim nezobrazi, ze jsem "busy", ale bude jim to normalne vyzvanet dokud to nepolozej?
    EFESH
    EFESH --- ---
    KOC256: A ze mě to tenkrát potrapilo:)

    Dneska tam mam Zoom/extra snížení jasu. A jak je to večer vposteli pohodlný!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KOC256: Očividně velice pasivně, neb jsem si toho nevšim :))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRK_R23:
    Tak záleží jak pasivně vnímáš co se děje kolem...
    Když nic, tak se to tu řešilo před rokem...

    Třeba tu:
    [EFESH @ iPhone - Apple reinvented the phone .... ]
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Já jsem to třeba neznal :)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    KOC256: to je imo problém tiktoku, pro nedostatek originálního contentu prezentujou dávno známý věci stylem wow čumte, co jste ještě neviděli.
    EFESH
    EFESH --- ---
    KOC256: ja sem fakt vahal kliknout na ten clanek, protoze sem opravdu nechtel klikat na clickbait (nejaky cesky server to byl vcera) - a hned jak sem cetl prvni vetu tak facepalm a zavrit...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SICKBOY4000:
    Toto je snad dlouhodobě známé? Včera mi to posílala kamarádky a úplně jsem z toho rostl :-)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    OT_: Tady už asi došlo k vymazání... Ale měla zálohu v iCloudu, a povedl se restore zařízení přes iTunes v recovery módu. Díky za odpověď
    OT_
    OT_ --- ---
    JYRKA: Jj, ukazuje to "Počkejte xx minut" a tlačítko "vymazat".
    Vím to teď přesně, zachránil jsem svůj telefon z rukou dzecka jeden krok od vymazání:)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Tak v tom případě buďto počkat, nebo kontaktovat technickou podporu. Čekací doba roste exponenciálně, ale mám pocit, že by to mělo hlásit dobu, po kterou je to zablokované.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    JYRKA: Asi
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    PAYAXY: Někdo zkoušel opakovaně zadávat špatné heslo?
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    PAYAXY: postupy na https://support.apple.com/cs-cz/HT204106 kazdopadne predpokladaji funkcni iphone kde je dane ID prihlaseno, takze nevim jak to vyresit kdyz se na icloud.com ani do iphone nedostane (protoze druhy faktor, ktery prijde na zamceny iphone)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    Tohle se stalo svagrove, nejdriv me podle toho napisu napadlo zablokovane apple ID, ale rika, ze se icloud.com se prihlasi tim puvodnim heslem, nejake tipy co to je?

    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    JANEK_MAD: Ja synovci koupil refurbished iPhone 8 u Vodafonu a jdu ho podruhy reklamovat kvuli shit displeji 🤷🏼‍♂️
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KASUMI: kupoval jsem babi iphone k vánocům a můžu doporučit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam