• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    CROME
    CROME --- ---
    DUKED: US only
    DUKED
    DUKED --- ---
    Apple announces 'Tap to Pay', lets users take payments on iPhone
    Apple announces 'Tap to Pay', lets users take payments on iPhone | AppleInsider
    https://appleinsider.com/articles/22/02/08/apple-announces-tap-to-pay-lets-users-take-payments-on-iphone
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    HERKULES: V iOS13 byla funkce capture outside the frame a mohl jsi fotit a tocit s overscanem, ale od iOS14 uz ta moznost neni a uz je jen deep fusion.
    Nevim jestli je to co te zajima.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    W_NOICE78: Super! Díky
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    HERKULES: Pri foceni by mel iPhone pres Neural engine Deep fusion slozit fotku ze vsech objektivu. U videa uplne plynuly zoom neni. Obraz se digitalne zoomuje a pri dosazeni daneho ohniska se prepina na dalsi opticky objektiv. Objektivy nemaji stejnou svetelnost. Nejplynulejsi prechody jsou pri idealnich svetelnych podminkach. https://www.computerworld.com/article/3438537/iphone-11-what-is-deep-fusion-and-how-does-it-work.html
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Nevíte prosím, iPhone 13 pro (ale asi je to dotaz i na 12 pro atd) zoomuje při focení digitálním výřezem z daného objektivu, nebo ty dva objektivy nějak kombinuje a snímek je v plné velikosti? Jde mi o takový ten plynulý zoom, ne přepínání mezi objektivy
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    KOC256: Asi jsem ještě větší kopyto, ale mě se to deje při každým druhým hovoru. :)
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    KOC256: stavalo se mi uz u drivejsich verzi, dost casto
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: zrovna tohle se mi stalo minuly tyden a prikladala jsem to sve nesikovnosti, ale predtim se mi to nikdy nestalo
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Už jsem se chtěl delší dobu zeptat...

    Nepozorujete od nějaké 15.x verze, že ukončování hovoru je okamžité?

    Často se mi totiž stává, že řeknu "čau" podívám se na mobil, klikám na ukončit ale v té vteřině to ukončí protistrana a já kliknu už na jiný záznam a volám někomu ze seznamu kdo byl na pozici tlačítka ukončit.

    Dříve jsem toto nepozoroval, tak mi přijde, že se něco muselo změnit...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Jo jo. Apple i začal dávat lidem "neomezený" iCloud pro účel přenosu dat na nové zařízení. Bez ohledu na to kolik si kdo platí, že prostor nafoukne, aby se tam záloha jednorázově vešla
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dneska jsem si nahodou vsiml tohoto…

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Mám apple id *****@Gmail.com a chtěl bych si udělat email *****@icloud.com . Jdu do nastavení , kliknu na svoje id pak na icloud a zatrhnu kolonku mail na icloudu. Nabídne mi to jestli chci vytvořit email a když dám ano , tak přejdu k volbě tvaru emailu. Nějaký mi to nedovolí , protože jsou uz obsazene a kdyz najdu volnou vyhodi mi to tohle. Nevíte , jak to vyresit ?

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SINEAD: Je trochu depresivní, že ty posty na fóru jsou z roku 2016...
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SINEAD: Aha, to by mě nenapadlo. To je debilní.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Takze jak tak guglim, pridam si to do meho dlouheho senzmau veci, ktere iPhone neumi.
    Do Not Disturb... Reject calls instead of… - Apple Community
    https://discussions.apple.com/thread/7451591
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    DUCATIMONSTER: Jo to je vidis, ale dotycnej, kterej ti volal, dostal ton "obsazeno".
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SINEAD: Ha, tak to jsem nevěděl! Ozkoušeno teď a máš pravdu. Zvláštní feature, to musím říct.

    V tom případě teda nevím, předpokládál jsem, že takhle přesně funguje ten Focus mode.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SINEAD: A jak se to chova? Ja když dam spánek a posunu to dolů , tak mě nic nerusi a zmeškane hovory pak vidim .
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    DUCATIMONSTER: Ne.

    JYRKA: Soustredeni je anglicky Focus mode. To ted paralelne resim s FRK_R23
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    FRK_R23: To mi budes muset trosku rozvest. Protoze presne tohle co ukazujes tam mam nastaveny. Ale kdyz mi nekdo zavola, ukaze se mu, ze visim na lince - "Caller busy". Alias resim jinej hovor. Ja chci, aby mu to zvonilo jakoze to nezvedam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam