• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Takze jak tak guglim, pridam si to do meho dlouheho senzmau veci, ktere iPhone neumi.
    Do Not Disturb... Reject calls instead of… - Apple Community
    https://discussions.apple.com/thread/7451591
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    DUCATIMONSTER: Jo to je vidis, ale dotycnej, kterej ti volal, dostal ton "obsazeno".
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SINEAD: Ha, tak to jsem nevěděl! Ozkoušeno teď a máš pravdu. Zvláštní feature, to musím říct.

    V tom případě teda nevím, předpokládál jsem, že takhle přesně funguje ten Focus mode.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SINEAD: A jak se to chova? Ja když dam spánek a posunu to dolů , tak mě nic nerusi a zmeškane hovory pak vidim .
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    DUCATIMONSTER: Ne.

    JYRKA: Soustredeni je anglicky Focus mode. To ted paralelne resim s FRK_R23
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    FRK_R23: To mi budes muset trosku rozvest. Protoze presne tohle co ukazujes tam mam nastaveny. Ale kdyz mi nekdo zavola, ukaze se mu, ze visim na lince - "Caller busy". Alias resim jinej hovor. Ja chci, aby mu to zvonilo jakoze to nezvedam.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Hey Siri
    Unmute Sound!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Hey Siri
    Mute Sound!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    SINEAD: Podivej se na Soustredeni
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Kombinace spánek a boční přepínatko dole tak nefunguje ?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Mluvim o focus modu.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SINEAD: Si udělěj custom profil a máš to, ne? Dej si tam na vše prázdnej list a nic tě nebude otravovat. Až ten custom mod zrušíš, uvidíš všechny zmeškaný notifikace. Nevim co se ti na tom nelíbí, ale podle mě to dělá přesně to, co chceš.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    HOWKING: Takze ja budu 4x denne zapinat a vypinat vibrace a stahovat a davat nahlas zvuk. Misto toho aby existoval jeden cu klik/cudlik/focus kterej rekne - ted jsem ticho. To neni reseni. Promin.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SINEAD: To jsem myslel, že chce. Jinak přece stačí vypnout vibrace a stáhnout hlasitost na 0
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    HOWKING: Ovsem to neresi ostatni aplikace. Ktere pipaji, vibruji apod. To bys to musel vsechno povypinat.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    silent-ringtone-iphone/Silence.m4r at master · pbaity/silent-ringtone-iphone · GitHub
    https://github.com/pbaity/silent-ringtone-iphone/blob/master/Silence.m4r
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jako podvod bych volil vyzváněcí tón bez zvuku.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    FRK_R23: Jezne to je prave to, co ja nechci. Chci, aby se mi dovolal kdokoliv, ale telefon nezvonil. Aby mu to tutalo jakoze to nezvedam. Protoze to opravdu nezvedam. Mam vypnutej zvuk a spim. (treba)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SINEAD: To je zvláštní, protože já to tak mám uděláný. Dovolá se mi jenom žena a jinak nikdo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam