• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ne kazda platebka podporuje apple pay
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    PUEBLO: a mas to povoleny v nastaveni karty? (Nemyslim ted v iphonu, ale v bance ;)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    cau, dceri je 13, takze chce svou kartu nahrat do walletu a platit mobile pres apple pay. Apple i KomercniBanka Apple Pay od 13 let podporuji.

    Bohuzel se to vubec nedari s hlaskou "Platebni karty nejsou podporovany pro tento ucet"

    Absolutne nechapu kde to pro jeji ucet povolit. Divam se do rozhrani rodinneho sdileni. Jina oblast me nenapada.
    Odstranit z rodiny ji nechci a ani taky nemohu.

    Nemate prosim zkusenost s podobnym problemem?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    VFISA: Pardon, mas pravdu. Jak mam zazitou wallet jen jako Appku a rikam tomu APay, tak si nikdy nevzpomenu na jmeno tohohle :-/
    VFISA
    VFISA --- ---
    PSYCHO: Myslíš Apple Cash card. Wallet je na spoustě místech k dispozici.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ARAON: Kazdopadne v eu jsem to jeste nevidel nikde.
    ARAON
    ARAON --- ---
    PSYCHO: Není? Běžně používám na NZ.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    DUKED: Tak apple wallet take jeste memo US neni, takze is pockame.
    DUKED
    DUKED --- ---
    CROME: Jj, snad to nebude trvat 6 let, jak apple pay…
    CROME
    CROME --- ---
    DUKED: US only
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    CROSS: Hmm, to je dobrej trik. Takže žádný skládání. Ale digi zoom než to přeskočí na ten další obj v řadě 😂
    CROSS
    CROSS --- ---
    HERKULES: Zkus „zoomovat” a zakrývej přitom jednotlivé objektivy a sleduj, co se děje.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Apple announces 'Tap to Pay', lets users take payments on iPhone
    Apple announces 'Tap to Pay', lets users take payments on iPhone | AppleInsider
    https://appleinsider.com/articles/22/02/08/apple-announces-tap-to-pay-lets-users-take-payments-on-iphone
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    HERKULES: V iOS13 byla funkce capture outside the frame a mohl jsi fotit a tocit s overscanem, ale od iOS14 uz ta moznost neni a uz je jen deep fusion.
    Nevim jestli je to co te zajima.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    W_NOICE78: Super! Díky
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    HERKULES: Pri foceni by mel iPhone pres Neural engine Deep fusion slozit fotku ze vsech objektivu. U videa uplne plynuly zoom neni. Obraz se digitalne zoomuje a pri dosazeni daneho ohniska se prepina na dalsi opticky objektiv. Objektivy nemaji stejnou svetelnost. Nejplynulejsi prechody jsou pri idealnich svetelnych podminkach. https://www.computerworld.com/article/3438537/iphone-11-what-is-deep-fusion-and-how-does-it-work.html
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Nevíte prosím, iPhone 13 pro (ale asi je to dotaz i na 12 pro atd) zoomuje při focení digitálním výřezem z daného objektivu, nebo ty dva objektivy nějak kombinuje a snímek je v plné velikosti? Jde mi o takový ten plynulý zoom, ne přepínání mezi objektivy
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    KOC256: Asi jsem ještě větší kopyto, ale mě se to deje při každým druhým hovoru. :)
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    KOC256: stavalo se mi uz u drivejsich verzi, dost casto
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: zrovna tohle se mi stalo minuly tyden a prikladala jsem to sve nesikovnosti, ale predtim se mi to nikdy nestalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam