• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    HONCKA: omezenou verzi je mozne vyzkouset v IOS 15 https://www.makeuseof.com/how-to-schedule-automate-focus-modes-iphone/ ale je to zatim dost primitivni, umi jen cas/lokaci/pusteni applikace
    Pokud ma nekdo lepsi tip, rad se priucim
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Existuje na iphone něco jako tasker? Jde mi hlavně o profily vyzvánění v závislosti na různých událostech (čas, událost v kalendáři, gps lokace, připojení na bluetooth, atd..)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Sou to mrchy :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES:
    není to 100%, měl jsem jeden co byl "dobrý" a prostě po pár letech si řekl, že zasmrdí :-)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOLCON: Tak jasně. Kupovat prověřený značky.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HERKULES: Jo akorát pozor, jeden takový mi začal za jízdy čoudit... Naštěstí jsem ho vytáhl, než začal hořet.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    7FLAMES:
    Napr. skodovky se stejnym adapterem jako pouzivam ve vice Fordech nabijeji mnohem pomaleji - asi davaji malo stavy...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    taky bych miril spis smerem adapteru co mas v aute, nez smerem magsave drzaku
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    7FLAMES: Tihle mám a úplně cajk. Musíš si do zapalování koupit USB adaptér co má alespoň 2A, pak to poběží super. Ty vestavěný USB v autech moc energie nedávaj
    7FLAMES
    7FLAMES --- ---
    Ahoj, máte někdo vyzkoušený magsafe držák a nabíječku do auta? Pořídil jsem si k iPhone 13 a origo magsafe silicone case tenhle https://www.alza.cz/fixed-magclick-s-podporou-uchyceni-magsafe-15w-cerny-d6525237.htm a byť drží dobře, tak v podstatě nenabíjí, tak nevím jestli může být chyba v designu, nějakém kontaktu, slabé zásuvce nebo kde. Má někdo něco osvědčeného?
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOLCON: jasně. Jdou tam nastavit obě čísla na příjem a jedno jako výchozí na posílání. (Plus tam jdou nastavit mejly, protože iMessage se dá posílat i ze zařízení bez čísla jen z Apple ID.)
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    hele tak sem vas asi mystifikoval, protoze ted sem to zkousel zapnout i na “work cisle” a asi to klaplo - tak sorry za zmatky, mam fakt pocit, ze tehda, kdyz sem to zkousel na novem iphone 11 zapnout, byla tam nejaka zrada (nebo sem lama xddd)
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    CROSS: Tam se nastavuje z čeho má ty iMessage posílat - z kterého čísla, případně mailu/id
    CROSS
    CROSS --- ---
    MUI: Máš ta dvě čísla asi asociovaná jen s jedním Apple ID?

    Když o tom tak přemýšlím, to mám vlastně taky, to by mělo normálně fungovat.

    Předpokládám, že by to mohlo zlobit v tom smyslu, že když mě někdo má v adresáři pod číslem 1, a pošlu mu zprávu z výchozího čísla 2, tak se mu to nespojí s mým jménem, ale jinak asi bez problému.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    INDIAN:
    mám tu zkušenost, že když zazálohuji a vypnu, tak na druhém telefonu to obnovím. Samozřejmě první telefon mažu, až když druhý mám obnovený a zkontrolovaný (fotky, zprávy, ...).

    A taky v nastavení přibyla nějaká možnost na migraci telefonů - to jsem ještě nezkoušel. Co to tam je jsem ještě data nepřenášel.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ja sem ted zkusil napsat z toho 2. cisla (to co je na e-sim) na prac. telefon a ty zpravy modry sou porad
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    takze jestli tomu dobre rozumim, muj scenar me pripravi pouze o modry SMS, tot vse ?
    jinak pokud teda zazalohuju a smazu tu 11, tak po prihlaseni stejnym ID najdu vsechno opet na ty 13 ?
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    KOC256:
    BARTOLOMEJ: jo taak, ne, to mi neva ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    INDIAN:
    modré SMS :-)
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    INDIAN: nemyslim SMS, mel jsme na mysli zpravy typu iMessages, volani Facetime a podobne

    pokud to s nikym nevyuzivas, nemusis resit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam