• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    VFISA: K Infuse jsem přešel díky AppleTV a také můžu doporučit. Jediná (z mého pohledu velká) škoda je, že neumí přehrávat i mp3ky. To by pak bylo dokonalé - pořád mám ze starých dob pár GB muziky jen tak roztříděných na disku…
    VFISA
    VFISA --- ---
    jo a na videa hodne doporucuju Infuse - umi to presouvat i po lokalni wifi, ci "mountovat" cloud uloziste a ukladat si lokalne informace o jejich obsahu. Kolega takhle ma 2TB GDrive s filmy a je to pekne prehledny, vc. na klik stazeni filmu do offline na cesty...
    VFISA
    VFISA --- ---
    Ad soubory - ja jsem si na ty files tak zvykl ze uz me to nesere - jak offline - lokalni disk, tak icloud. rozumny aplikace s tim umeji pracovat, pripadne puziju "open with". MP3 ale nepotrebuju mit na "disku" a bud mam hudbu v iTunes, anebo rucne nahazeny soubory v doppler na audiobooky atd.
    fota apple reseni, ale manzelka pouziva uz asi 5 let google photos a pry ok. Ja bych je ale nemohl pouzivat pze UX googlim inzenyrum nic nerika, je to sileny...
    Trosku lituju profiky s lightroom, ale to uz je pry taky docela dotazeny, nevim.
    VFISA
    VFISA --- ---
    PETER_PAN: 3. ScannerPro od Readdle - a podporis ukrajinu
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    KOLCON: Chapu a v zasade souhlasim s pouzitim cloudu jako hlavniho uloziste.
    Me se libi reseni v iPhone = albums. Chci si fotky tridit rovnou v telefonu, mazat co se da, pripadne i upravit.

    No a problem je prave pak na cloudech 3. stran, nebo v ramci prenosu tech souboru do PC → ty systemy neumi pracovat s temi "albums" co ma iPhone. A neumi respektovat ze 1 fotka je treba nekoli souboru (pred orezem, live view, po uprave, etc.). No a ten iMazing s tim pracovat umi a to je to o co mi slo. Je to super soft.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Kluci me to nevadí, klidně si to kupte... Já budu dál používat ty ostatní cloudy, co mám tak jako tak 🤷🏻‍♂️
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOLCON: dovolím si oponovat, iMazing neni rozhodně sračka a na některý věci je opravdu super (dostával jsem tím muziku ze starýho iPodu například).
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    PETER_PAN: Hele ten iMazing je naprosto v pohodě, pár let ho používám namísto iTunes
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    KOLCON: Absolutne ne. Komfortne dostavat soubory do/z iPhone umi rozumne jen iCloud a i tam je limit. Potrebuju presouvat fotk/videa trideni v albach = cele album, ne hromadu souboru ve kterych musim vybirat. Tohle neumi zadny cloud Pracovat se souborama 3.stran a rozumne to neumi ani iTunes.

    Tady je ukazano jak umi pracovat iMazing s fotkama, tohle neumi iTunes ani nahodou, je to perfektni. Ani nevim o zadnym cloudu ktery by tohle umel (nahledy live foto, pristup k fotkam pred orezem, rychla praci, prenos celych alb, nebo jen dle filtru):

    Manage iPhone Photos like a Pro with iMazing for Windows
    https://www.youtube.com/watch?v=AUD8bnvfoK8
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    PETER_PAN: Rozhodně bych žádný sračky za 30 eur nekupoval. Těch cloudů, co se dají připojit přes jejich (zadarmo) app, je mraky.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    PETER_PAN: Tak jen pro zajimavost. Ten bod 4. je hlavne o moznosti pracovat s temi soubory, dostavat je z/do telefonu. Cloud je idealni reseni, ale u iPhone je vsechno primarne natlaceny na iCloud. Pri obycejne praci se soubory by stacilo off-line reseni ktere ma nabizet iTunes a ten je prakticky nepouzitelny.

    Vcera jsem tomu trochu dal hledani a aplikace iMazing je to co by iTunes mel byt defaultne zdarma. Aplikace stoji 30 EUR.
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    MUI: Pouštěl jsem to před Siri. Přes share funguje. Dík.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MUI: Tak napis na co ti fungune :-) Tim bych zacal…
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DEIKSAC: Potesilo, ze funguje treba i economist, ackoli to teda vypada priserne :)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    LOJZA: Kdyz si ten shortcut prostudujes, zjistis, ze se to predava prostrednictvim sdileni
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOJZA:
    No já se ptal MUIho, aby to upřesnil.
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    KOC256: To dává smysl. A není tedy někde seznam “podporovaných” webů nebo tak něco?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOJZA:
    ono to nemůže být univerzální... Už z principu...
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    MUI: A jak že se to přesně používá? Zatím no luck:

    KOC256
    KOC256 --- ---
    MUI:
    jen abych to pochopil. Utekl mi kontext a nebo ta zkratka je na konkretni server. Protoze kazdy to resi jinak...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PSYCHO: Já jsem si řikal, ale prej to máme vyplnit. Letíme s prací, tak nevim jak to tam funguje :)

    Každopádně díky, pánové :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam