• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PSYCHO: Já jsem si řikal, ale prej to máme vyplnit. Letíme s prací, tak nevim jak to tam funguje :)

    Každopádně díky, pánové :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    INDIAN: To samy s KLM (partnerska od AF) a taky je tlacitko uz primo v mailu. Pripadne jak pisou ostatni, tak pres appku bez problemu (plus appka hlasi gaty, zmeny, kde vyjede tvoje bagaz, atd..)

    FRK_R23: Na prijezdovej formular se vykasli. V prvni rade to nikdo nekontroluje, v druhy rade je to uplne k nicemu a ztrata casu. Specielne vzhledem ktomu jak fungujou cesky KHS. (a to rikam jako vaxxer a nemam nic proti omezenim, ale tohle je fakt k nicemu).
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MUI: Unpaywayll shortcut? I'm interested.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Ja litam povetsinou s jejich dcerinnou AF Transavia a u ty mam ikonu k stazeni rovnou v mailu, nemecky Eurowings posilaj soubor .pkpass primo jako prilohu, pamatuju ze s Vueling to taky nebyl problem

    FRK_R23: S AF je to mozny ze sem appku mival kdyz koukam do mailu kde mam vsecky letenky, tam sem odkaz nenasel
    (to neni o tom ze by umeli hovno, spis se snazej tu appku ti nacpat:))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRK_R23:
    Air France konkrétně nevím, ale většinou v jejich APP ikona sdílení...
    ALI
    ALI --- ---
    FRK_R23: u vetsiny (nejen) leteckejch spolecnosti musis mit nejdriv jejich app.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    FRK_R23: AF uplne v poho
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    No dostal jsem nějaký pdfko, pak nám několikrát změnili let a tim pádem mám už několik letenek. Delší dobu jsem teda nikam neletěl, ale takovouhle prudu si teda nepamatuju. Ještě musíme vyplnit příjezdovej formulář tyve. Tak to mi neni jasný, proč sebou ještě vozím certifikát o očkování a k čemu jim buded moje číslo boty.

    Pokaždý když se setkám s byrokracií, tak se mi zabarvuje pohled do ruka a vidím téct krev ulicemi. No nějak to snad zvládnu :D
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    FRK_R23: Na webu teda koukam ze pisou ze z aplikace by to pridat do Wallet jit melo, tak to zkus.

    https://wwws.airfrance.fr/en/information/prepare/services/app-air-france
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ONDRA_99:
    INDIAN:

    Aha, díky. AirFrance očividně umí hovno :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    FRK_R23: pokud nemas v mailu nebo aplikaci nativne zobrazenej widget pro pridani do wallet, tak to nejde
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    FRK_R23: Do Apple wallet nejde takhle pridavat libovolne listky. V zasade jsou dve moznosti:

    1) Primo dana spolecnost podporuje Apple Wallet

    Pak hledej na jejich webu (v jejich aplikaci) odkaz na pridani do AppleWallet

    2) Nepodporuji Apple Wallet ale vis ze na miste to z telefonu/hodinek nactou (v hodinkach tedy tusim jen QR kod)

    Pak si najdi v Appstore aplikaci ktera umi pridavat listky do AppleWallet
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Jsem asi tupej, ale jak s přidám letenku do wallet? Mám tam jen tyhle možnosti

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    PETER_PAN: ad 3) používám CAM Scanner, mě stačí free, ale myslím že v placenejch features jsem to zahlídl - https://apps.apple.com/us/app/camscanner-pdf-scanner-app/id388627783 existuje v i pro Android.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    PETER_PAN: mp3 das normalne do itunes do itunes a pdf v icloud drive/dropbox spravujes normalne pre Soubory appku.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Takze zjistuju ze opravdu v iPhone nelze mit fyzicky zadne soubory ke kterym pak muze pristupovat vic aplikaci, jako PDF nebo MP3. Resp. jde to slozite pres "zpristupnit offline" treba v google disku, ale to proste neni transfer 30GB roztrizenych souboru. To jsem mozna dobre naletel. No nic.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    MUI: Diky.
    PAYA
    PAYA --- ---
    DEIKSAC: Klasickej problem starych iphonu s hlinikovyma zadama, trapilo to 6 i 6s.
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    PETER_PAN: Dokumenty scanuju pres poznamky a pokud me pamet nesali melo by jit exportovat i pdf.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    W_NOICE78: Ten bohuzel nejde koupit, jen prescription.
    Vyresil to OCR Scanner - QuickScan - https://apps.apple.com/de/app/quickscan-ocr-scanner-app-de/id1513790291 Je FREE s dobrovolnou platbou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam