• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DAWIDOS:
    JANEK_MAD:
    Jelikož to je bazar, tak záleží co má zrovna poruce...
    JANEK_MAD
    JANEK_MAD --- ---
    DAWIDOS: Tak to je zajimavé, mně přišel úplně nový kus. Jako kdybych koupil novej kdekoliv jinde.
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    JANEK_MAD: Tak jsem objednal, ale zklamání. Když mi dávali v iwantu sklo na displej, říkali, že to má asi měněnej displej. Kapacita baterie 85 %. Buď jsem blbě hledal, ale nikde není uvedeno, že jde o repas nebo starší kusy. Já budu vracet.
    MUXX
    MUXX --- ---
    Carka se da napsat i tak, ze podrzite 123 a presunete prst na carku. Jakoze usetrite dve tapnuti, protoze se to prepne hned zpatky na pismena.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    KOC256, DUCATIMONSTER: no LAUNCHER psal Gmail, takže jde samozřejmě o Gmail mailovou appku. Default nepoužívám. Pardon za mystifikaci :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER:
    Hmm, tak to mám stejně.

    HOLAKAC:
    Co to je za klienta, to není default...
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HOLAKAC: Tak tuhle volbu tam vubec nemám.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    LAUNCHER: Jo aha, to nepouzivam :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PSYCHO: Bez prepinani. Use-case: Napises email prevazne v CZ, s EN nebo DE terminy a kontrola pravopisu to prekontroluje vsechno.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    LAUNCHER: Co myslis tim, ze nativni neumi vic jak jeden jazyk? Protoze ja prepinam mezi 4ma jazykama :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Brácha prodává iPhone, kdyby někdo měl zájem...

    [iPhone 12, černý, 128 GiB]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOLAKAC:
    Tak super. To jsem nevěděl :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HOLAKAC: Dekuji
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    LAUNCHER: tuknes na obrazek a das poslat jako prilohu.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    LAUNCHER:
    to tu myslim nekdo resil a nejde...

    Ale mozna nekdo poradi?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Gmail - Jak prosim prilozit JPG k emailu? Vlozi se mi do textu, coz u velkych scanu pusobi nevzhledne. Neni mi zrejme, jak mit JPG jen jako separatni prilohu emailu.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KOLCON: To my vsichni. Otazka je, jak ji dostat vedle mezerniku, jako napriklad zde: LAUNCHER.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Já teda čárku normálně mám, když zmáčknu to 123...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DUCATIMONSTER: Stejne opacnym smerem - mne to zase nejde zvetsit :-)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    U SwiftKey na ios mi nejvíc vadí , ze nejde jako na androidu zmenšit. Alespoň jsem nepřišel jak na to.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    LAUNCHER: tak appky bývají obecně z 90%stejné. Akorát prostě Android je ohebnější, iOs zase blbuvzdornější. Pokud jsi Android poweruser, tak ho dokážeš vyladit líp k obrazu svému než iOs (teda samozřejmě pokud nemáš jebku za 4k). Docela mě překvapuje ten swipe že je jinej, sám ho používám dlouho, a co mě na něm prdí (nevím jak moc je to chyba iOs a jak moc chyba appky) že občas prostě nenaskočí - naskočí default klávesnice. Řešení je většinou sestřelení aplikace a nastoupení znova.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LAUNCHER:
    Zakomponoval bych do toho Q&A kolečko, protože se tu občas někdo objeví, kdo je přesvědčen, že jsou věci co to neumí a nebo jsou úplně na hovno a odchází s tím, že to jen nevěděl, nenašel, nepochopil, ... ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam