• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    nejsnazší způsob jak zjistit zda je na telefon záruka, tj. u nového kusu by měla být ode dne prvního spuštění je přímo v Nastavení - Informace - Omezená záruka.
    JANEK_MAD
    JANEK_MAD --- ---
    PEJR: aha , ok já pořádně zkontroluju znova ten co mi přišel podle vyrobniho čísla atd., protože ten co přišel mně má 100% baterii, je bez známky použití.
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    KOC256: Kolega uz mi poradil stranku na check na apple - podle seriovyho cisla tam neni platna zaruka u Apple, protoze je to koupeny z nejake zahranicni distribuce. Pisou ale, ze je to novy. No neni.

    PEJR
    PEJR --- ---
    Ja takhle koupil prvni SE, a treba zadni fotak byl fake, vevnitr evidentne nebylo vsechno factory etc.. neni to fejkovej telefon, ale novej taky neni
    PEJR
    PEJR --- ---
    JANEK_MAD: Tohle jsou ale repasovany telefony ve fake krabicce, na prvni pohled vypada vsecko jako novy, ale podle baterky vidis, ze je to jetej telefon.

    Na podpore tibreknou, ze je to novej telefon, ale kdyz se jich zeptas proc neni nova baterka, tak nevi a je jim to divny, ale vratit neni problem
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DAWIDOS:
    tavička není problém jako HOMEMADE. Nevím zda se dá ověřit někde u Apple, zda to je (nikdy) neaktivované...
    Nové iPhony tam už mají nějaké "papírové strhávadlo" - jen podle videí. U 12 mini jsem to tuším ještě neměl.
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    JANEK_MAD: Já ho měl zatavenej taky v originalní krabičce, ale třeba ten špendlík na SIM byl taky takovej jakoby jetej… no doufám, že nebudou dělat problémy s vrácením.

    JANEK_MAD
    JANEK_MAD --- ---
    KOC256:
    OK, každopádně ten telefon co mi přišel před 14 dny byl nerozbalenej, úplně novej.
    Jinak bych to samo taky vracel....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JANEK_MAD:
    Nesmysl => meneny display, baterka 85%

    Ano, mas pravdu. Promin.
    JANEK_MAD
    JANEK_MAD --- ---
    KOC256: Nesmysl. Kupoval jsem to z tohoto linku, co jsem zde postoval, psal jsem i na support a psali, že to je nový telefon.
    systemsmart
    https://www.systemsmart.cz/ProduktDetail/9779889-apple-iphone-8-128gb/cs-CZ
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DAWIDOS:
    JANEK_MAD:
    Jelikož to je bazar, tak záleží co má zrovna poruce...
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    JANEK_MAD: Jj, možná jsi měl štěstí, moc to nechápu. Bral jsem navíc ten SE 2020, který se dají koupit nový normálně na Alze, takže jsem to nečekal. Hlavně ta kapacita baterky je úlet.
    JANEK_MAD
    JANEK_MAD --- ---
    DAWIDOS: Tak to je zajimavé, mně přišel úplně nový kus. Jako kdybych koupil novej kdekoliv jinde.
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    JANEK_MAD: Tak jsem objednal, ale zklamání. Když mi dávali v iwantu sklo na displej, říkali, že to má asi měněnej displej. Kapacita baterie 85 %. Buď jsem blbě hledal, ale nikde není uvedeno, že jde o repas nebo starší kusy. Já budu vracet.
    MUXX
    MUXX --- ---
    Carka se da napsat i tak, ze podrzite 123 a presunete prst na carku. Jakoze usetrite dve tapnuti, protoze se to prepne hned zpatky na pismena.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    KOC256, DUCATIMONSTER: no LAUNCHER psal Gmail, takže jde samozřejmě o Gmail mailovou appku. Default nepoužívám. Pardon za mystifikaci :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER:
    Hmm, tak to mám stejně.

    HOLAKAC:
    Co to je za klienta, to není default...
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HOLAKAC: Tak tuhle volbu tam vubec nemám.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    LAUNCHER: Jo aha, to nepouzivam :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PSYCHO: Bez prepinani. Use-case: Napises email prevazne v CZ, s EN nebo DE terminy a kontrola pravopisu to prekontroluje vsechno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam