• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    BRUSINKA: To je důležitá informace:

    How to request access to a deceased family member's Apple account - Apple Support
    https://support.apple.com/en-us/HT208510
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    FARFELOO: Myslis, ze kdybych ukradla Apple watch, chodila bych se ptat na nyx? Pisu, ze muzu prokazat svuj vztah k nim. Jsou zdedene.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    BRUSINKA: Jak ses dostala do téhle situace? Zní to jako kradený Apple Watch…
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KOC256: No, ale to prave nevim, stejne jako neznam kod k iphonu, se kterym byly sparovany driv...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BRUSINKA: Ja myslim ze jo. Staci vedet heslo na hodinky pokud si to pamatuji.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Netusite, jestli se daji pripojit apple watch k novemu iphonu, aniz bych mela pristup k tomu staremu / znala pristupove kody? Napr. v autorizovanem servisu na zaklade dokladu, ze jsou moje?
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Mám na prodej iPad Air 3 (2019), černá barva, 64GB, kompletní balení. A nějaké Smart covery k němu... Nechám za dobrou cenu, kdyžtak PM.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOCKINEZ:
    To bude spíše nakopnutý iOS.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ahoj, nenarazil jste prosím někdo na tento problém?

    Mám iPhone 7, poslední cca měsíc a půl se mi nepravidelně, leč často stává, že dochází k samovolnému a nevyžádanému refreshování otevřené stránky, až se po několika refreshích objeví černá obrazovka s chybovou hláškou:



    Restart ani vypnutí telefonu nepomáhá, OS udržuju vždy aktuální. Je úplně fuk, zda surfuju na datech nebo jsem připojen k Wi-Fi.

    Brzy proběhne výměna za 13 mini, takže by mne to vlastně ani nemuselo srát, ale hrozně mne dráždí, že se v telefonu děje něco, nad čím nemám moc kontrolu.

    Děkuji :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Používáte někdo alternativní dialer? Líbí se mi instacall, ale neumí zobrazit poslední příchozí hovory, zobrazuje pouze odchozí, to samý i jiný, žádný mi nezobrazoval příchozí a zmeškaný hovory
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HROBO: Podařilo ale byl to boj s Apple podporou
    HROBO
    HROBO --- ---
    KOLCON: a podarilo sa? co vsetko si potreboval dodat? ja mam ip8, mam komplet fakturu z mall.sk, krabicku... ale nechcu mi to uznat.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HROBO: Ano.
    HROBO
    HROBO --- ---
    caute, skusal niekto niekedy oficialne cez apple odstranit icloud activation lock na iphone?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Poslední dny pozoruju, že se chce strašně moc aplikaci aktualizovat, což je mírně nezvyklé, ale když kliknu na aktualizovat tak to často neproběhne. Pozorujete něco podobného? Jen doplním, že jsem na stabilním internetovém připojení přes wifi.
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    PULKA: Na počasí zkus https://apps.apple.com/cz/app/weatherpro/id294631159?l=%C4%8Ds

    Ty grafy dostaneš jedním klikem na ikonu vpravo nahoře

    INDIAN
    INDIAN --- ---
    KOC256: ok ok
    KOC256
    KOC256 --- ---
    INDIAN:
    pokud myslíš najednou, tak nedávno tu k tomu byla debata a výsledkem bylo NE
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ohledne tech klavesnic, lze nejak (bez explicitni aplikace) nastavit dalsi jazyk (krom nativniho jazyka) na predikce?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    PULKA: ad3/ swiftkey
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam