• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    HAVANA: To rozhodně nerozporuju. Apple ekosystém je promakanej do detailů. Jen sem to myslel spíš tak, že i když sluchátka využívám pouze s telefonem, nedám na ně dopustit a jiné bych nechtěl.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Zrovna jsme doma rozbalili nový airpody po zkušenostech s původníma a překvapilo nás, že jsou ty pecky o dost větší a do menšího ucha moc nepasujou.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    REFLEX: tohle záleží, jestli jí víc vyhovujou špunty nebo pecky a jestli chce aktivní potlačování zvuků/propustnost
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    HERKULES: Já teda zboznuju to přepínání mezi devicema...

    Koukám na tabletu na netflix, pauznu, vezmu telefon do ruky zapnu apple music a začne mi hrát ve sluchátkách z telefonu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REFLEX:
    AirPody.
    Které záleží co ji sedne. Měl jsem jedničky, pak přešel na PROčka, ty mi neseděly a vyměnil je s kámošem za dvojky a jsem spokojený. Pokukuji po těch nových trojkách, ale zatím není důvod...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    REFLEX: Já mám airpods pro a používám je jen u iPhone. I když další apple zařízení mám, sluchátka používám jen pro poslech na telefonu. A jiný bych nechtěl. Dokonalá provázanost těch zařízení, skvěle hrajou a aktivní potlačení zvuku je v pražské MHD k nezaplacení
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    REFLEX: Zene jsem koupil Beats k narozeninam a je s nimi nespokojena. Kvalita zvuku, potlaceni hluku a komfort- vse spatne
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    REFLEX: Případně airpods pro. Pokud poslouchá podcasty třeba v metru apod, tak aktivní potlačení hluku ocení
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    REFLEX: Pokud máte všechno Apple tak Airpody, klidne 2. generaci.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Chci manzelce koupit k iPhone 13 nejaky bezdrat sluchatka. Kouka na telefonu na filmy/posloucha podcasty, asi i na to bezdrat telefonovani by to pouzila.

    Ma jedine cenu jit do tech airpodu 2021? A pro nebo normal verze? Nebo koupit nejake cinske a budou v klidu?

    (jine zarizeni apple nez iphone nemame)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    KOC256: https://www.cubenest.cz/p-687/3v1-magneticka-nabijeci-podlozka jsem koupil, ale musel jsem to 2x reklamovat. Pote jsem koupil dalsi kus jako vanocni darek, a ten budu reklamovat ted :(
    Evidentne maji nejake problemy s kvalitou - alespon tento model
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    KOC256: Mam taky propinaci, proste je otocim naruby.
    Za noc to dobije, to mi staci.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JYRKA:
    Naklikl jsem si ji do záložky, protože o něčem takovém uvažuji na noční stolek (mám jen pokládací), ale došlo mi že nabíjení hodinek je na prd když mám propínací řemínek a nemohu hodinky takto jen položit. Budu ppotřebovat muří nožku… :)

    PS: jinak dle recenzí je to nabíjení hodinek ultra pomalé… Což by se mi taky nehodilo…
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    Magsafe je od 12.


    JYRKA:
    Mám jinou nabíječku a pokud obal není magsafe, tak to sice jde, ale drží to tam pofiderně…
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    KASUMI: Jo, pokud je to obal magsafe, tak jo. S beznym obalem by to asi neslo
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: Ja to vubec nepouzivam, tze nevim, proto se ptam
    Tze pro me nevhodne, diky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A dva stejne na 12 mini.

    Znovu pripominam - Ostrava, pripadne posta.

    V Praze se cas od casu vyskytuji. Tak by snad byla sance osobniho doruceni :-)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jeste jsem nasel tri obaly na 13 PRO.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI: Pokud obal nema magsafe, tak to je dost na prd.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    JYRKA: To drzi tel na magnet? Funguje to pres obal?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam