• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    JYRKA: To drzi tel na magnet? Funguje to pres obal?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nechce nekdo obaly na iPhone 11 PRO.
    Je mi lito to jen tak vyhodit.

    A taky tu mam jednu ochranou folii na iPad mini.

    Ostrava, pripadne posta.

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    TANTRAMAN: Není to iPhone
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JYRKA: to vypadá dobře, akorá mě sere, že se nedělá žádná magsafe nabíječka, která by měla ještě USB-C na ipad
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    LAUNCHER: Jak se ti podařilo narvat tolik ikonek na jednu stránku?
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    JYRKA: Tak jsem našel svůj ideál Magsafe nabíječky na noční stolek.
    Koupil jsem toto: https://www.alza.cz/powercube-cubenest-3in1-magnetic-wireless-charger-s310-d6868773.htm
    Proč jsem to koupil:
    - nesvítí a nebliká
    - obslouží telefon s magsafe + klasické bezdrátové nabíjení + má to vestavěnou nabíječku na hodinky
    - v ceně je i USB-C adaptér do zdi
    Nenabíjí to super rychle, ale na nabití přes noc je to skvělé.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    FARFELOO: Dekuju, asi jsem spatne googlovala. A nic se nedeje, mela jsem dat vic informaci, do tehle situace se clovek (nastesti) nedostava kazdy den...
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    BRUSINKA: To je důležitá informace:

    How to request access to a deceased family member's Apple account - Apple Support
    https://support.apple.com/en-us/HT208510
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    FARFELOO: Myslis, ze kdybych ukradla Apple watch, chodila bych se ptat na nyx? Pisu, ze muzu prokazat svuj vztah k nim. Jsou zdedene.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    BRUSINKA: Jak ses dostala do téhle situace? Zní to jako kradený Apple Watch…
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KOC256: No, ale to prave nevim, stejne jako neznam kod k iphonu, se kterym byly sparovany driv...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BRUSINKA: Ja myslim ze jo. Staci vedet heslo na hodinky pokud si to pamatuji.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Netusite, jestli se daji pripojit apple watch k novemu iphonu, aniz bych mela pristup k tomu staremu / znala pristupove kody? Napr. v autorizovanem servisu na zaklade dokladu, ze jsou moje?
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Mám na prodej iPad Air 3 (2019), černá barva, 64GB, kompletní balení. A nějaké Smart covery k němu... Nechám za dobrou cenu, kdyžtak PM.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOCKINEZ:
    To bude spíše nakopnutý iOS.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ahoj, nenarazil jste prosím někdo na tento problém?

    Mám iPhone 7, poslední cca měsíc a půl se mi nepravidelně, leč často stává, že dochází k samovolnému a nevyžádanému refreshování otevřené stránky, až se po několika refreshích objeví černá obrazovka s chybovou hláškou:



    Restart ani vypnutí telefonu nepomáhá, OS udržuju vždy aktuální. Je úplně fuk, zda surfuju na datech nebo jsem připojen k Wi-Fi.

    Brzy proběhne výměna za 13 mini, takže by mne to vlastně ani nemuselo srát, ale hrozně mne dráždí, že se v telefonu děje něco, nad čím nemám moc kontrolu.

    Děkuji :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Používáte někdo alternativní dialer? Líbí se mi instacall, ale neumí zobrazit poslední příchozí hovory, zobrazuje pouze odchozí, to samý i jiný, žádný mi nezobrazoval příchozí a zmeškaný hovory
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HROBO: Podařilo ale byl to boj s Apple podporou
    HROBO
    HROBO --- ---
    KOLCON: a podarilo sa? co vsetko si potreboval dodat? ja mam ip8, mam komplet fakturu z mall.sk, krabicku... ale nechcu mi to uznat.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HROBO: Ano.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam