• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Transfer or convert your current SIM to an eSIM on your new iPhone - Apple Support
    https://support.apple.com/en-us/HT210655
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    GUMIDEK30: mě se přenesla… pouze jsem to pri přenosu potvrdil.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    PSYCHO: děkuju :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    GUMIDEK30: Neprenese. (Tested)
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    GUMIDEK30: Imho ne
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Kdyz prenesu data z jabka na jabko prenese se mi i eSim? :)
    VFISA
    VFISA --- ---
    HONCKA: ano, bud pres itunes match anebo apple music ma v sobe jiz "match" funkci zabudovanou
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Nevíte, jak je to se synchronizací mp3 (koupené mimo itunes) a různými zařízeními?
    Synchronizuju stejné skladby mezi pc, iphone a ipadem, když udělám nějakou změnu v knihovně na iphone (vytvořím playlisty, ahodnotím skladby hvězdičkami) jestli se mi to přenese zpětně i do pc potažmo do ipadu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Aha, tak už v 2019 jsem zjistil, že to už funguje... Tak to je hodně fousatý zážitek :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES:
    pak se to buď změnilo a nebo byl problém u mě... Díky za info...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Vyhledávám spíš bez a najde to i s. Ale obráceně to funguje taky normálně. Systém mám česky
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    JINX: Jako apple id? Já ho jednou měnil, resp meil a vše proběhlo hladce.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES: A vyhledavas jak “s”, tak “bez” a funguje to stejně? A teda problém byl s českou lokalizací… v EN to bylo OK.
    JINX
    JINX --- ---
    Máte někdo zkusenosti se změnou e-mailu na Apple účtu? Má to nějaké dopady třeba na Apple přihlašování do webových aplikaci OIDC?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Ad1 podle funguje už dobře. Všechny kontakty mám s diakritikou a nezaznamenal jsem problémy.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AMSTERDAM:
    Nemohlo ti uniknout heslo?
    Nebylo nějak jednoduché/krátké/málo divných znaků/choulostivé na slovníkové útoky/... ?

    Změň heslo na nějaké pořádné, dvě fáze zřejmě máš zapnuté ne? Proto se tě to zeptalo... Pokud ne, tak víš co máš udělat...
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    přišla mi na displej (iPad) notifikace, že se moje Apple ID hlásí na zařízení, kdesi v Číně. Dal jsem deny a následně Force Sign Out on all my devices.

    Tak a teď zbývá vymyslet, co si o tom myslet... je to nějaký eror? jsou známé útoky z číny? stalo se to někdy někomu?

    Jsem uživatelem Apple ID tak 15let a tohle vidím poprvé. (Většinou ťukám, že ok, protože jsem to já, kdo se někam hlásí, jen z cizího počítače).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PULKA:
    Jo a jinak pokud to hledá v "blbostech", tak to jde vypnout. Stačí v "Nastavení" -> "Siri a hledání" najít danou aplikaci a u ní vypnout "Zobrazovat obsah hledání".

    Já si tak třeba vypnul mBank a Revolut, protože opravdu z tohoto směru banky neovládám...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PULKA:
    Tak pokud v te spolecnosti nemas desitky kontaktu tak napis nazev spolecnosti. Najde to kontakty, kde je ten nazev. Proste fulltext.

    Jinak souhlasim, ze uplne dokonale to neni a neco na zpusob T9 jak jsem videl u kolegy androidare by bylo super :).
    Nekdy to nedeterministicky nekoho proste nenajde i kdyz shoda je "velka" ne-li absolutni :-)
    PULKA
    PULKA --- ---
    KOC256: 1 a 2. Díky, ale asi jsem s tím nekompatibilní. Nejdřív mi nabízí hledání na webu a pak tři náhodný kontakty, který si mysli, ze hledám. Zadám Eva, nepamatuju se jak dal, vím společnost, nechci rozklikávací všechny Evy, který si nepamatuju.

    3. Asi mas pravdu, mae culpa
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam