• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    HERKULES: Jo, tam to funguje dobre – zapomnela jsem akorat upresnit, ze bych chtela, aby to melo integrovany OCR, coz myslim blok nema
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    BRUSINKA: Já teda scanuju přes poznámkový blok. A jsem spokojen. Ale přiznávám, že to není úplně dokonalý. Ale vždy mi to stačilo.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Nemate nekdo ozkouseny tip na dobrou scanovaci appku na "nove" iphony? Dlouhy roky jsem pouzivala SwiftScan Pro, ale po prechodu z SE na 13mini jsem ji prestala vyuzivat, protoze scanuje "spatne" - ve smyslu toho, ze scanuje, jako kdyby fotila, takze ruzna hloubka ostrosti, zaostrovani na jednotlive casti, pro dokumenty nepouzitelny. Prosla jsem nastaveni a neprisla jsem na to, ze by to slo nejak usmernit, tak hledam jiny program (klidne placeny, ale hlavne spolehlivy)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Tak jsem v práci vyfasoval za 8čku novej SE2022 a musím teda uznat že ta odezva telefonu mě velmi potěšila skoro i překvapila. Telefon reaguje o cca. 0.5 až 1s. rychleji. Nemusím čekat až se probudí tel. nebo SwiftKey apod.. Je to fajn (c:
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    GUMIDEK30: Dvojité a trojité poklepání na zadní stranu jde nastavit pro ledacos. Je to super ficura
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    BARTOLOMEJ: Super diky :) jeste jsem zjistil ze to jde nastavit na poklepani dvojite na zadni stranu telefonu, ale ze to jde i pres prouzek - to je to co jsem potreboval zjistit. Oh diky.
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    GUMIDEK30: jak mas ve spodni casti obrazovky carku, tak prez ni prejed mimo display
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    GUMIDEK30: Swipe dolu po tom spodnim prouzku.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Hele sem jsem SE2020 ted mam 13 mini. Na se bylo super za sem klepl dvakrat na otiskovej knoflik a posinula se mi obrazovka jakoby na pul displeje dolu.
    Nevite jak to udelat na 13mini? Jsem bez toho knofliku bezradnej 🤷‍♂️😀
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    MUI: Taky mi to hleda nejak divně.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MUI: Pouzivam. Vyhledavani je vselijake.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    FLLIP: Tak se mi přenesla 🤣
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    PSYCHO: Já mám CZ Tmobile a všechno proběhlo bez problému. Fakt je, ze jsem to nečekal ale mile mě to překvapilo.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FLLIP: Ok, CZ i NL vodafone jsem musel nahravat znova.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Transfer or convert your current SIM to an eSIM on your new iPhone - Apple Support
    https://support.apple.com/en-us/HT210655
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    GUMIDEK30: mě se přenesla… pouze jsem to pri přenosu potvrdil.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    PSYCHO: děkuju :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    GUMIDEK30: Neprenese. (Tested)
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    GUMIDEK30: Imho ne
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Kdyz prenesu data z jabka na jabko prenese se mi i eSim? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam