• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    DUCATIMONSTER: obal je imo jen schranka s baterkou...konektivitu zajistujou sluchatka samotny
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Našel jsem obal od airpodů. Jde nějak dohledat majitel?
    CROSS
    CROSS --- ---
    TONY_TAIL: Jak je na tom baterka?
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    Mám pocit, že se mi nějak zpomalil iPhone 11 Pro max.
    Mám nejnovější iOS, úložiště není úplně úplné.
    Dá se udělat nějaká rychlá diagnostika, co by to mohlo způsobit?
    Díky.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ONDRA_99: Aha. Já bral jako úspěch to, že to funguje. Ale upřímně to zas tolik nevyužívám. Jen vím, že to tu je a umí to
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    HERKULES: Mas to zaple, ale neumi to pracovat s cestinou. Kdyz si zkusis zkopirovat cesky text tak diakritiku to rozpozna spatne.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Hele to rozhodně ne, já se ti kouknu. Já nejsem člověk hacků, jailbreaků atd. Vše mám jen z app storu a používám telefon jak si Steve vždycky přál. Všechno jsem dělal max tak, že jsem zapínal a vypínal jazyky a do toho tuhle fci. Tak nějak to bylo. A ono to prostě pak vydrží zapnutý a máš tam češtinu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES:
    Tak co jsem si četl, tak se používají HACKy aby to šlo zapnout. Což se mi povedlo, protože ENG mám v těch jazycích už z dřívějška. Ale by mi to kopírovalo češtinu to ne...

    tedy pokud použiju živý text na obrázek viz níže, tak dostávám pro poslední řádek:
    némcina, portugaltina a spanélstina

    Což pro hrubé vycucání textu super...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: hele gůgli, jde to nějak obejít a zapnout v češtině. Mám celej tel v cz, píšu česky a funguje mi to ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES: Super… …pokud nepotřebuji CZ.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES: Kde je integrovane OCR v iP?
    VFISA
    VFISA --- ---
    Uz asi 6 let používám Scanner Pro od Readdle a jsem spokojeny
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    BRUSINKA: Dlouhodobě používám JotNot (už někdy od iPhone 6 až teď po 13 Pro Max) a spokojenost. OCR to umí, i když nepoužívám.

    ‎JotNot Scanner App on the App Store
    https://apps.apple.com/cz/app/jotnot-scanner-app/id310789464
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    BRUSINKA: Pak ale je tu zase integrované OCR (u13 stopro), ale já ho používám u fotek. Ale na pdf by to mohlo (možná) nějak taky fungovat. To jsem ale nezkoušel
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    HERKULES: Jo, tam to funguje dobre – zapomnela jsem akorat upresnit, ze bych chtela, aby to melo integrovany OCR, coz myslim blok nema
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    BRUSINKA: Já teda scanuju přes poznámkový blok. A jsem spokojen. Ale přiznávám, že to není úplně dokonalý. Ale vždy mi to stačilo.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Nemate nekdo ozkouseny tip na dobrou scanovaci appku na "nove" iphony? Dlouhy roky jsem pouzivala SwiftScan Pro, ale po prechodu z SE na 13mini jsem ji prestala vyuzivat, protoze scanuje "spatne" - ve smyslu toho, ze scanuje, jako kdyby fotila, takze ruzna hloubka ostrosti, zaostrovani na jednotlive casti, pro dokumenty nepouzitelny. Prosla jsem nastaveni a neprisla jsem na to, ze by to slo nejak usmernit, tak hledam jiny program (klidne placeny, ale hlavne spolehlivy)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Tak jsem v práci vyfasoval za 8čku novej SE2022 a musím teda uznat že ta odezva telefonu mě velmi potěšila skoro i překvapila. Telefon reaguje o cca. 0.5 až 1s. rychleji. Nemusím čekat až se probudí tel. nebo SwiftKey apod.. Je to fajn (c:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam