• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    PSYCHO: taky cekam na ip14 a ac pouzda nepouzivam, tak mozna poridim.. je to fakt super tenky.. jsem cumel co to na tom telefonu ma (jako polep nebo co) a on ze to je pozdro.. fakt husty
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SUBTITLES017: Cekam na iP14, tu 12ku uz doklepu s tim co mam :))
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    PSYCHO: vyzkousej a pripadne vrat.. :) ja ale verim, ze to bude fungovat dobre..
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SUBTITLES017: No to sem nasel, ale to je nejakej jejich proprietarni system a ackoli rikaj, ze by to s magsafe melo fungovat (a s beznou magsafe nabijeckou asi cajk), jenze jak se to bude chovat prave s nejakejma standama, magsafe do auta, magsafe powerbanka, etc. To z toho moc jasny neni.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SUBTITLES017:
    PSYCHO: koukam ale, ze pro magsafe maji primo prizpusobeny sortiment..

    magsafe-collection – PITAKA-Europe
    https://eu.ipitaka.com/collections/types?q=magsafe-collection

    Pitaka MagEZ 2
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    PSYCHO: na 13pro.. ale magsafe nabijecku nepouziva..
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SUBTITLES017: Na jakym telefonu? Celkem by mne zajimalo, jak se to bude chovat s moji magsafe nabijeckou ( https://www.belkin.com/us/chargers/wireless/charging-stands-docks/boost-charge-pro-3-in-1-wireless-charger-with-magsafe-15w/p/p-wiz009/ )

    Aka jak dobre to bude drzet. Mel jsem nejaky kryty co hlasaly, ze s magsafe bezproblemu, ale realne stacilo lehounky tuknuti do stolu a spadlo to, tak ted pouzivam jen magsafe kryty.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: ja tedy kryty nepouzivam, ale mam znameho, co pitaka kryty ma a je nadmiru spokojeny.. ono je to z nejakeho super odolneho materialu, takze i kdyz je to hodne tenky, chrani to pry moc dobre. vlastni zkusenost ale nemam
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017: Pekne, ale moc nechrani.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    PSYKUK: Já jsem dlouhodobě spokojen se Spigen. Záleží jakej druh obalu preferuješ. Ale rozhodně s magsafe, pokud tu technologii používáš
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    Ahoj, doporucite nejakej obal na 13? Diky
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    XMEDA: Nedává mi to to smysl. To těch 350k fotek máš v jednom adresáři? A fakt s nima pracuješ stylem "dnes je krásný den, podívám se na fotku 2345.jog?"
    KOC256
    KOC256 --- ---
    XMEDA: No zalohu mam, jak jsem psal, na Googlu a jeste zalohuji AUTOMATICKY na NAS.

    A fotky mam i offline samozrejme (mobil, tablet).

    Ale jak jsem taky psal, pro stahovani fotek byla aplikace pro windows, tak proc nepouzivas ji? Mam s ni hodne stare a jen letme zkusenosti, ale mela by je umet stahovat. Tak treba se tam bude dat inspirovat, jak to dela…
    MUXX
    MUXX --- ---
    XMEDA: Souhlasim, ze to pojmenovani fotek neni dobry, ale tak proc si to neprejmenujes treba podle exif metadat na neco normalniho?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOC256: takze a) fotky bez netu nemas, b) zalohu zadnou nemas.
    Ale to je vec zakladniho nepochopeni zachazeni s daty.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    XMEDA:
    To chápu, spíše je otázkou, zda tento způsob už není překonaný. Když si nainstaluješ iCloud drive (nebo tak nejak) na windows tak to udela co?

    Jinak ja proste fotky nechavam na cloudu a zalogu mam v Google photos, tedy nemusim nikde nic prejmenovavat a diky vsem metadatum a schopnostem techto sluzeb vyuziji maximalne jejich potencialu…
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOC256: Protoze nechces mit stejne pojmenovane soubory s rozdilnym obsahem ve fotkach. Zvlast kdyz toho mas pres 350 000 z ruznych fotaku.

    Jen me stve, ze jsem je nezacal prejmenovavat hned od prvni. Pridat po prvnich 9999-0000 jednicku je samozrejme jednoduchy, ale uz to micha razeni kdyz mas IMG_10001 a IMG_1000 pak shozeny k sobe. A ty starsi uz jsou z velke casti potrideny do adresaru podle udalosti/temat, takze zpetne to dohledavat a vsechno prejmenovat s pridanou nulou nebo dvema pred cislo by byl opruz, protoze je to tak logicky i na vsech zalohach..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    XMEDA: A proc to resis? Nikdy jsem to resit nepotreboval. Tak me to zajima…
    PULKA
    PULKA --- ---
    Dá se prosím nějak na iPhone nastavit výchozí sopka na E-maily Gmail? Marně hledám a duet mi to CPE jenom Mail, který nemam vůbec nainstalovány a nechci ho. To samy pro mapy. Předem diky
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DSTEPZ: Mam, ale sluzebni jabko je nuceny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam