• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    CROSS: To je jak s mobilními daty 😂😂😂😂😂😂😂😂
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOLCON: nesouvisí to úplně s velikostí populace, ale s její kupní silou, tj. kolik toho na tom trhu Apple prodá.

    (Jinak řečeno... kupujte víc telefonů, ať si tu pozornost zasloužíte.)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOLCON: já to chápu taky, ale smireny s tím nejsem.. nehledě na to, že se to nepromitne na pořizovací ceně, i když nemůžeš využívat všechny funkce..
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    SUBTITLES017: Tak já je chápu, dělat vývoj pro území s obyvatelstvem o velikosti jednoho čínského města...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    v USA muzes pouzit iphone jako platebni terminal a vyuzivat rozlozeni plateb primo pres apple pay a x dalších vychytávek, zatim co my v ČR stále čekáme na podporu české predikce v apple default klávesnici :-D bych se posral..
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    DUKED: Hlavně konečně podpora víc monitorů pro ipady
    DUKED
    DUKED --- ---
    Apple introduces iOS 16 with a revamped widget-covered lock screen, Wallet and Map changes, and more
    Apple introduces iOS 16 with a revamped widget-covered lock screen, Wallet and Map changes, and more | AppleInsider
    https://appleinsider.com/articles/22/06/06/apple-introduces-ios-16-with-a-revamped-widget-covered-lock-screen
    ALI
    ALI --- ---
    a nemate nekdo pls shortcut na vypinani location (gps)?
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    DUCATIMONSTER: Já třeba používám automatizaci na vypnutí a zapnutí režimu nízké spotřeby. Když nabití baterie klesne pod 25%, nebo když stoupne nad 50%. Docela šikovné, člověk nemusí řešit ty hlášky o stavu baterie.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    WAKI: Díky
    WAKI
    WAKI --- ---
    DUCATIMONSTER: https://www.macstories.net/shortcuts/

    ShortcutsGallery.com - Download and share Siri Shortcuts
    https://shortcutsgallery.com/
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj. Jaké kdo používáte zajímavé zkratky? Zatím jsem tomu moc nepřišel na kloub , tak jestli nemáte něco na inspiraci. Často zapomínám zapnutý hotspot , tak jsem teď hledal návod na zkratku , co by ho každý den o pulnoci vypnula , ale asi to nejde. Zkratky co používám jsou jen 2 ikony volej nebo napiš manželce. Neni někde třeba jejich dobrá knihovna? Dík
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    CHEWBACCA: Zkus najit kanal Petra Biache čte dětem. Tam to je
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    VFISA: chapu. me se deoted nedelo takze hudbu z am nestahuju ve velkem, jedu i jine lepsi platformy, jen me vcera udivilo, ze mi to pise u ceskych audio pohadek a mala vcera byla rozmrzela ze sem ji nepustil pejska a kocicku :-) takze smutna cela rodine. I tohle apple dokaze :-))))
    VFISA
    VFISA --- ---
    CHEWBACCA: Já jsem si všechny věci stáhl bokem a přidal přes (zvlášť placeny) iTunes Match - takže mi ta hudba zustane.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PEJR: asi máme štěstí no, ale fakt jsem to nezaznamenala v takové míře jako v Music
    PEJR
    PEJR --- ---
    CAMELLA: Mam to i ve spotify, holt regionalni prava.. VPN nrpomuze protoze zalezi kde je registrovanej ucet samotnej
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    My jsme kvůli tomu z apple music úplně odešli, ve Spotify se nám to nestává.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    děkuji všem za odpovědi.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    taky se mi to deje a stve me to
    pred 4 lety jsem mela jednu oblibenou pisnicku, dalsi dva roky nebyla k dispozici (byla zasedivela, ze nejde u me spustit), tem tam zas je a funguje...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    CHEWBACCA: Jo pozoruju to samý. Někdy se to opraví časem, někdy ne. Je to celkem kundí. Nejvíc na tom nechápu jakej rozdíl je mezi mym dolarem a dolarem nějakýho amíka. Hudební vydavatelství jsou sto let za opicema a ani digitál nebo streaming s nima moc nepohnul.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam