• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    JINX
    JINX --- ---
    Mate někdo tušení jak v appce Počasí sledovat data z Dark Sky?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GEGI: Zapnout predcitani a vypnout zvuk? :-)
    GEGI
    GEGI --- ---
    Ahoj, neznate app/reseni na automaticky posouvani textu v safari napr? Otevru clanek a chci ho cist, nastavila nych nejakou rychlost a jelo by to samo? Na tuknuti zastavilo? Diky
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Dotaz do plena: jak to mate s pouzivanim chytre inverze? Pouzivate ci nikoliv?
    CESKI
    CESKI --- ---
    MADBANANA: Dlouho jsem nenosil sluchatka v kapse a nějak po vytažení “všech” věcí nic nechybělo. Hrají, jen krabicka je nějaká divná 😂😂
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Dá se nějak omezit návrhy časů v Apple kalendáři pouze na nějaké hodiny?

    Je fajn že mi to ukazuje, kdy můžu všichni pozvaní, akorát časy v noci jsou trochu k ničemu...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Díky, využití iTunes znám, ale chtěl jsem se tomu vyhnout :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    MADBANANA: jestli nechceš přes itunes, zkus documents.. používám na přehrávání jen tohle, včetně delších věcí a pamatuje si to, kde jsem skončil

    ‎Documents-File Reader. Browser v App Storu
    https://apps.apple.com/cz/app/documents-file-reader-browser/id364901807?l=cs
    MUXX
    MUXX --- ---
    MADBANANA: Přidej si to jako AudioBook v itunes a pak syncni s mobilem a bude to v Books fungovat přesně jak potřebuješ
    OT_
    OT_ --- ---
    MADBANANA: Přidej si to Music v počítači a pak syncni s mobilem a bude to v Music fungovat přesně jak potřebuješ
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Stáhnul jsem si do iPhonu audioknihu v mp3, doporučíte mi na to nějakej rozumnej přehrávač, kterej si bude pamatovat, kde jsem skončil? Ten defaultní, co to pustí z Files to bohužel pustí pokaždé od začátku.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    nevíte, proč youtube app nemá na autotranslate češtinu? na webu je to ok
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    CESKI: Asi bych je pak nedával do sušičky. Popř příště prát bez aviváže :)

    Ale pokud jsi je vypral a jsou cajk, tak mi ten dotaz přijde zbytečný. Asi bych to příště neopakoval
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    CESKI: Já bych si dával pozor vyndat je z kapsy, než jdou kalhoty do pračky, ale to už asi víš :)
    CESKI
    CESKI --- ---
    podařilo se mi vyprat AirPods Pro...vysušeny vyfoukány a jedou......máte někdo zkušenost na co dát pozor??? Lame dotaz, ale jistota je jistota
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOLCON:
    ted bylo vice prujezdnich bodu. Jeden fungoval, ale hodne nesikovne... ...a nebo mi neco unika.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOC256: Ty prujezdny body myslím byly teď v keynote že budou v 16
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUKED:
    Tak sice jsem zatím v Itálii nebyl ale zkusil jsem to u nás a první postřehy...
    - naviguje hodně dle sebe. Tak jak jsem zvyklý, kudy mě posílá WAZE i v rámci města aa stále dokola, tak AP si prostě našel jiné cesty (neříkám že špatné, jen mě to překvapilo)
    - UI je až nepříjemně jednoduché...
    - jen kliknout do mapy a navigovat je trochu nefunkční. často se fixuje k nějakému obchodu nebo tak něčemu co je v okolí a tedy nedojíždím na cílová místa
    - přidat průjezdní bod KAMKOLIV a ne jen na benzinku je nemožné - nebo UX nesmyslné, protože se mi to nedaří
    - nenašel jsem způsob, jak jednoduše nastavit, aby do navigace nezapojoval hodinky
    - nenašel jsem jak jednoduše určovat jak moc má být ukecaný (vše, výstrahy, ticho)

    Netvrdím, že po těch pár jízdách to zavrhuji, ale asi díky zvyku na WAZE mi to přijde hodně kostrbaté...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam