• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FLLIP: Tak jo 😂
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    HERKULES: Aha, tak je to až v iOS16, budeš muset počkat do září :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FLLIP: Fakt? Kde?

    FLLIP
    FLLIP --- ---
    HERKULES: V nastaveni WiFi klikneš na upravit a můžeš odstraňovat jakoukoliv síť z historie.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    INDIAN: To je super, ale jde to pouze v případě, že jsi na WiFi připojen. Docela bych uvítal, kdyby šlo vymazat komplet historii připojených WiFi
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    me v tomhle pripade staci v nastaveni nechteny wifi ji v jeji menu rict "zapomenout tuto sit" (nebo tak nejak) a mam od ni klid
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    FRK_R23: https://support.apple.com/en-us/HT202831

    Takže nic moc, konkurence ti nabízí feature, kde si to seřadíš dle vlastní libovůle :/
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PSYCHO: To nevím, ale je tam to co říká HAVANA :))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FRK_R23: MacOS ma poradnik wifi, top prvni, a pak dal. Na iOS to neni?
    (Nikdy sem to nepotreboval, tak netusim)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAVANA: OMG, samozřejmě :D Díky moc!
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    FRK_R23: Připojit se na WiFi, kliknout na i a switchoffnout připojovat automaticky nepomůže?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Prosimvás, je nějak možný mít preferovanou wifi? Fouňa mi zarputile vybírá "tu špatnou" wifi.

    Mám v práci pracovní wifi, ale taky tu mám jeden router bez netu na nějaký testy a chujoviny. Samozřejmě si ios bezpečně vybere wifi, která neni online. Je to celkem frustrující.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KOC256: ja to taky vypinam, krome toho kdyz jsem ve vlaku, radim to jen kvuli tomu certifikatu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZVIRATKO:
    WiFi calling je věc co vypínám jako první... Není nad to při odchodu z budovy čekat 10 sekund než si mobil všimne, že síť už stojí za hovno a nebo že vypadla úplně... :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    MUI: na 2G se prerusi, na 3G se prerusi, na 4G/LTE se prerusi pokud nemas aktivni VoLTE, 5G nevim. Tipuju, ze ti nefunguje VoLTE. Myslim, ze aktualni iOS uz na to ani nema prepinac, ale ten certifikat co je k tomu potreba (a ktery to obcas nevyda nebo cekas) je myslim stejny jako pro WiFi Calling, tak to zkus zapnout (nebo naopak vypnout) a po par hodinach restartovat telefon.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Tak ja s iPhone 13 se 2 SIM zadnej problem, at uz v domovsky zemi, tak i v zahranici na roamingu, to samy s predchozi 11 ve ktery sem mel 2 ruzny SIM z ruznych zemi.
    Jediny co mi na aktualni 13 obcas zlobi je sdileni pripojeni k pracovnimu notasu na primarni (pracovni) SIM, obcas se mi stane ze neroutuje spravne pripojeni l internetu a musim prepnout data na tu druhou virtualni (coz je moje soukromy cislo) a na tom to de pokazdy bez problemu … nicmene z toho podezrivam spis operatora
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    T-mobile mel tenhle tyden nejaky velky technicky probs, takze ty peripetie mozna souvisely s tim
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    GUMIDEK30: Pomohlo mi ručně vybrat jiného operátora roamingu a vše už funguje :)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    MUI: Ne
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    KVALKAN: Jj presne virtualni jede a klasicka ne …. Boooze to me sere ale :) ale diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam