• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    LBW
    LBW --- ---
    Find your Apple devices. Pomohlo to nekdy nekomu?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    EZOUN: Jasnej fejk, v realu mu posilal dickpics
    CROSS
    CROSS --- ---
    LUCIEN: Přímo Apple ho nechá v nabídce v nějaký sociální verzi (třeba nejmenší paměť, se kterou ho dělá), jako low end. Pro a Max (13) zmizí, mohli by nechat v prodeji 13 Mini, jestli jsou spekulace na absenci mini v lineupu 14 pravda.

    U prodejců pak bude vysloveně záležet na tom, jak se budou chtít zbavit skladových zásob. Jestli se potvrdí spekulace, že 14 bude ve srovnatelných specifikacích dražší než 13, třeba o $50 nebo tak, nebude asi velký důvod k poklesu cen 13.

    Jen můj hot take. :-]
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Půjdou dolů nějak lehce ceny iPhone13 po keynote nebo ne? Nějak si nevzpomínám jak to bývá...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: jo, promin, rychle cteni :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    miny byly jen 12 a 13, pokud se bavime o iPhonech. Ty asi myslis iPady ne?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: ja mam mini 5 gen a mela jsem predtim bud 3 nebo 4, uz nevim
    a byl to pro me sesup v baterce.. driv mi to vydrzelo podle me dyl..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PSYCHO:
    Rok a půl a 84% na 12 mini. Šlo to dolů celkem rychle ale v tomto stavu to drží snad už půl roku. Ale já mu dávám fakt zápřah - nešetřím ho. Ale tak s mini s malou baterkou jsem počítal od začátku a přizpůsobil se...

    Mě bude mrzet, že nebude 14 mini. Měl jsem z toho obavu, ale pořád to je nejlepší Jobsovská volba, pokud ho používám jako telefon a ne jako surfovací prkno (no offence)...
    CROSS
    CROSS --- ---
    HONCKA: jo to jsem tím myslel – ve srovnání s novými současné generace (za sedmičku?) se dají ty předešlé pořídit tak za pět.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    CROSS: nemyslím si, že pro půjdou už nejak víc dolů, pred rokem jsem je kupoval za necelých 5k a porat stojí +- stejně
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    LBW: Nic nezlevní. “Staré” Airy s M1 zůstaly se stejnou cenou i když už jsou M2. Tim Cook už se nechal slyšet, že “inflace se jich dotýká”
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    PPNEKK: Mam 12 pro, kamarad 13 pro. Hlavne v horsim dvetle 13 foti vyrazne lepe
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    PPNEKK: Já mám 13 pro, kamarád má 12 pro a zrovna ve foťáku je to velkej rozdíl. Už jen ta optická soustava je tu 13 asi 2x větší.

    Do toho 13 umí raw, takže práce s fotkou je u něj úplně někde jinde.

    Zrovna tady u těch dvou modelů je ten skok u foťáku fakt velkej
    LBW
    LBW --- ---
    Nefotim. Zlevni SE 2022?
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Taky vaham mezi 12pro a 13 pro. Jde mi hlavne o fotky. Co jsem cetl, tak velky rozdil mezi temito dvě modely neni. Jaky je vas nazor?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Já jsem teď pořídil 13, protože 14 podle mě výrazně zdraží.
    VFISA
    VFISA --- ---
    Ja byl uplne odvareny z 11pro (hlavne fotak a vydrz) a pak jsem skocil na 13pro a vydrzi to jeste dyl a foti jeste lip. Proste obcas inkrementalni update nedava smysl, ale kdyz se to nascita treba pres 2, 3 generace tak si zase clovek prijde jak v jirikove videni.
    CROSS
    CROSS --- ---
    KASUMI: jako taky pozoruju, že baterka už nedá, co dávala, a taková ta range anxiety se (u mě) začíná projevovat, ale že je to Max, tak tam prostě je kapacitní rezerva. Ono to samotný procento ten stav úplně nepopisuje, když mi odešla baterka v X, ten ukazatel byl někde snad na 95 % a baterka polomrtvá.

    V tomhle směru mě víc znervózňujou hodinky, tam i když baterka ukazuje 93% zdraví, v posledních pár týdnech šla výdrž výrazně dolů, ale pak jsem si povšimnul, že mi nějak zamrznul pokus o instalaci novýho watch OS a reboot to - zatím to vypadá - vyléčil. (Podezírám, že si telefon s hodinkama zkoušely za mými zády poslat ten update, dny nebo snad i týdny, a ždímalo to baterku.)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CROSS: Ja mam baterku teda na 82%. V normálním provozu je to ok, ale teď na dovci v teple a s častým focením jsem večer už hodně setrila, abych ještě zvládla navigaci nekam
    Dost mi chybělo, že jsem si zapomněla power banku
    Mám ho cca 30 měsíců, ale dost používám k hraní her a koukání na stream
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam