• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ale nechápu.. cena v US stále stejná jako 13pro - 999usd.. cena 13pro pri zahajení 28990,--.. cena 14pro zacina na 33490,--.. to je nejaky nepomer zase ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Hodinky pecka jen na ne asi budu mit malou ruku a nepotrebuji je.

    telefon (PRO) fajn upgrade z 12 mini, kdyz neni 14 mini
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Mno, ja premejslela nad 13, ted po predstaveni…zustanu u 13. Asi nejsem cilovka.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    za mě 14pro pecka.. budu pořizovat
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Dobře. Bude někdo chtít mé 11 pro? 😀
    DUKED
    DUKED --- ---
    Proč (stále) padá Roglič. Panikaří, příliš riskuje, chybí mu žákovská léta - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/primoz-roglic-vuelta-pady.A220907_162939_cyklistika_tm2
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JYRKA:
    a co We worked hard!
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JYRKA: z Macadmins

    Apple Keynote Bingo!
    https://keynotebingo.github.io/

    :-D
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Z twitteru:

    $AAPL conference drinking game:

    Drink every time they mention
    -Having a better battery life
    -Having a better camera
    -Being the fastest iPhone yet
    -Act like it's not the same phone as last year
    LBW
    LBW --- ---
    DUCATIMONSTER: Nenasel jsem cislo, ktery by mi nekdo zvedl. Psal jsem mail a zalozil ticket pres jejich Support.

    NATURALPLAST: Appka je na telefonu, takze nic. Na webu supportu je nejaky Sign in, ale nefunguje :-) V mailu je jen, ze me vezl pan XY v tolik a tolik na takove trase - zadny detaily.

    Napisu pak manual, ktery budu rozdavat jako eknihu na LinkedIn a stanu se na dva dny slavnym a oblibenym :D
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    LBW: Prihlas se bekde na svého bolta a dej si výpis posledních jízd. Tam mas vždycky spz a jméno. ( někdy je to firma). Mě chodí i smlouva do mailu je každý jízdě a tam je myslím i kompletní info. IČO/DIČ atd. Žádnej řidič si to myslím nedovolí si pisrat kvůli telefonu job.

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    LBW: ja bych to nevzdavala, uz jen pro to blaznovo stesti
    neni to teda uz uplne relevantni, pac v te dobe jeste snad nefungoval find my iphone a netusim, zda slo prolomit nebo jsem nemela zamkly
    ale ja si nechala tel v taxiku a i kdyz jsem volala vicemene hned na centralu taxi, uz to pry ridic "nenasel"
    ja to ale nahlasila na policii a on (taxikar) byl tak blbej, ze si tam dal vlastni simku, tze to slo sparovat, kdyz se telfon pod mym imei prihlasil do site.. tze nejen, ze mi vratil telefon, ale jeste mi zaplatil odskodne, abych souhlasila se zastavenim trestniho stihani.. (nebo podobnej institut, uz si to nemapatuju, bylo to s mym prvnim iphonem, 3g)

    trestni oznameni muzes poslat i datovkou a nikam se v prvni fazi ani nemusis trepat..
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ale s největší pravděpodobností máš po hehe..
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LBW: Zkus zítra do toho boltu zavolat a poprosit je o kontakt na řidiče.
    LBW
    LBW --- ---
    DUCATIMONSTER: KOC256: PSYCHO:
    Bolt mi pise "...děkuji za zpětnou vazbu. Pokud jste nám poslali zprávu, odpovíme Vám, jakmile bude Váš požadavek na řadě. V každém případě Vám doporučujeme nahlásit ztrátu telefonu na policii, pokud je zařízení pro Vás cenné. Když se na nás obrátí, budeme jim schopni poskytnout plnou součinnost."

    Chapu to tak, ze si jdu rano koupit nejaky bazarovy SE 2020. No, moje blbost a moje plznicky :-)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DUCATIMONSTER: Jo to neni vlastne... :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    MERTLAS: Among us jde ve 2?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DUCATIMONSTER: Exploding kittens hraju... ale jen s cizim, pac nemyslim, ze to nekdo v mem okoli hraje...

    Carcassone jsem hraval kdysi pred deseti lety s kolegama z Qstore :) to byly doby.

    Pak jsme v kovidu s lidma z Nyxu hrali Among Us... Na to je i auditko, ale to uz jsme se ted dlouho nesesli.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DUCATIMONSTER: Ja hravam carcasone na ipadu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam