• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    LBW: Myj byl za dva dny v Rumunsku 🤣
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LBW: Dulezite je to mit dobre nastaveno.

    Kolem me lidi prisli hned o nemolik zarizeni a nic se nepodarilo dohledat. Taky by me zajimalo zda to nezapinali a rovnou rozebrali na dily nebo vi ze s Apple vecmi neni sranda a proste je znicili/zahodili/zakopali atd. Ale zadne zarizeni se pomoci FMI neozvalo…
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LBW: V uberu jsem taky mobil jednou nechal a pomohlo kontaktovat řidiče. Myslím , te na mail chodí účet a podle toho řidiče dohledala zákaznická podpora. Pokud je nedostupný a nemáš tam esim bez pinu nebo aktivovanou tu funkci pomocí které lze najit vypnute zařízení , tak bude find device asi k ničemu.
    LBW
    LBW --- ---
    DUCATIMONSTER: Nechal jsem foun v Uberu dneska nad ranem. Telefon je nedostupny, dal jsem ho jako "lost device" a doufam
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LBW: Jednou tu psal kluk , ze sel na místo odkud se ztracený telefon hlásil a zazvonil snad na zvonky v tom domě a telefon dostal zpatky. Proč ?


    Hrajete někdo něco dobrého pro 2? Ať už na 1 zařízení nebo po internetu.Zatím máme tohle:
    ‎Catan Universe v App Storu
    https://apps.apple.com/cz/app/catan-universe/id1220346113?l=cs

    ‎Exploding Kittens® v App Storu
    https://apps.apple.com/cz/app/exploding-kittens/id1040227414?l=cs

    ‎Carcassonne – Tiles & Tactics v App Storu
    https://apps.apple.com/cz/app/carcassonne-tiles-tactics/id1199912736?l=cs

    Diky za tipy.
    LBW
    LBW --- ---
    Find your Apple devices. Pomohlo to nekdy nekomu?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    EZOUN: Jasnej fejk, v realu mu posilal dickpics
    CROSS
    CROSS --- ---
    LUCIEN: Přímo Apple ho nechá v nabídce v nějaký sociální verzi (třeba nejmenší paměť, se kterou ho dělá), jako low end. Pro a Max (13) zmizí, mohli by nechat v prodeji 13 Mini, jestli jsou spekulace na absenci mini v lineupu 14 pravda.

    U prodejců pak bude vysloveně záležet na tom, jak se budou chtít zbavit skladových zásob. Jestli se potvrdí spekulace, že 14 bude ve srovnatelných specifikacích dražší než 13, třeba o $50 nebo tak, nebude asi velký důvod k poklesu cen 13.

    Jen můj hot take. :-]
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Půjdou dolů nějak lehce ceny iPhone13 po keynote nebo ne? Nějak si nevzpomínám jak to bývá...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: jo, promin, rychle cteni :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    miny byly jen 12 a 13, pokud se bavime o iPhonech. Ty asi myslis iPady ne?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: ja mam mini 5 gen a mela jsem predtim bud 3 nebo 4, uz nevim
    a byl to pro me sesup v baterce.. driv mi to vydrzelo podle me dyl..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PSYCHO:
    Rok a půl a 84% na 12 mini. Šlo to dolů celkem rychle ale v tomto stavu to drží snad už půl roku. Ale já mu dávám fakt zápřah - nešetřím ho. Ale tak s mini s malou baterkou jsem počítal od začátku a přizpůsobil se...

    Mě bude mrzet, že nebude 14 mini. Měl jsem z toho obavu, ale pořád to je nejlepší Jobsovská volba, pokud ho používám jako telefon a ne jako surfovací prkno (no offence)...
    CROSS
    CROSS --- ---
    HONCKA: jo to jsem tím myslel – ve srovnání s novými současné generace (za sedmičku?) se dají ty předešlé pořídit tak za pět.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    CROSS: nemyslím si, že pro půjdou už nejak víc dolů, pred rokem jsem je kupoval za necelých 5k a porat stojí +- stejně
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    LBW: Nic nezlevní. “Staré” Airy s M1 zůstaly se stejnou cenou i když už jsou M2. Tim Cook už se nechal slyšet, že “inflace se jich dotýká”
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    PPNEKK: Mam 12 pro, kamarad 13 pro. Hlavne v horsim dvetle 13 foti vyrazne lepe
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    PPNEKK: Já mám 13 pro, kamarád má 12 pro a zrovna ve foťáku je to velkej rozdíl. Už jen ta optická soustava je tu 13 asi 2x větší.

    Do toho 13 umí raw, takže práce s fotkou je u něj úplně někde jinde.

    Zrovna tady u těch dvou modelů je ten skok u foťáku fakt velkej
    LBW
    LBW --- ---
    Nefotim. Zlevni SE 2022?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam