• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    DSTEPZ: Jako uživatel iPhone 13 Pro Max, který občas switchne na starý iPhone SE, bych vynechal vedlejší větu "ktery nebavi tahat neergonomicky ctvrtkilovy padla", protože její předmět je nepravdivý, nebo přinejmenším hrubě zjednodušující :) Ergonomie malých iPhones je jen v tom, že se asi lépe drží v dlani. Psaní na klávesnici, zobrazování obsahu a někdy i ovládání appek je ale výrazně ergonomičtější na větší obrazovce.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DSTEPZ:
    nekde jsem zachytil (bez zdroje) ze 12 mini byl AZ 6. nejprodavanejsi mobil a to neodpovidalo standardum APPLE.

    Ja si kazdy rok menil mobil, ale loni jsem vydrzel u 12 mini, protoze 13 mini mi nic neprinaselo a PRO byla lopata :(.
    Jinak v minulosti jsem byl PROckovy uzivatel...

    Letos si to chci opet osahat...
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    DSTEPZ: Tak 13 mini se pořád prodává. Je klidně možný, že se zase objeví mini s nějakou větší změnou designu. Plus velikost u non-pro modelů taky pár let nebyl a teď je zpátky.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    DSTEPZ: Jo to je vzdy “dost lidi by to uvitalo”. A pak realita je ze Mini je nejmene prodavany model ze vsech.
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    SUBTITLES017: Tak dolar roste, US ceny jsou navic bez VAT, nebude to tim?:))

    Za me jedina zajimava vec jsou airpody s lepsi cancellation urvanejch harantu v buse nebo letadle. Ale clovek si stejne asi radeji pocka na usb-c.

    A vubec skoda, ze zabili ip mini - verim, ze spousta lidi, ktery nebavi tahat neergonomicky ctvrtkilovy padla, by tenhle format porad uvitala.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HOWKING: 14 se prave objevil vcera.

    Jinak vzdycky jsem premyslela, kdo ty 2004-like barevny hnusy kupuje :D.
    Ta nova cerna a bila jsou pekny, zlata je hodne zlata (jak uz podotkla Kasumi) a fialova bez komentare.
    Ja jsem se nakonec sama se sebou usnesla, ze 30k za neco, co pohazuju po zemi, hazim do kabelky a batohu, strkam to vsude mozne - ze to je moc velky vydaj na neco, co rozflakam :).
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    FELCARKILLER: 14, ne?
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    HOWKING: iphone 15?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    FARFELOO: To zase spadne, jakmile se objeví nový.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Koukám dobře, že 13 zdražila o tisícovku? Tak mám ze sebe radost, že jsem nečekal.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ani jinde v EU to nemají nějak podstatně levnější.. v Říši 1299,--Euro
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    SUBTITLES017:
    jak jsem si dneska cetl ze bude fialovy, tak jsem zmodral a zezelenal. ty barvy 11 a 12 a 13 byly super. Ale v realu neni uplne hnusna ani ta fialova.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KASUMI: ja mam ted modrý 12pro.. a ta fialová se mi teda líbí taky hodně :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    a teda prekvapive se mi nejvic libi ta tmave fialova.. ja jsem jinak drzak na zlatou, ale tahle mi prijde moc zluta, mam rada tu ruzove zlatou a tu nemaji
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SUBTITLES017: taky, kamera me hodne posune v tom, co ted ma..
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SUBTITLES017: au au
    11 pro stala 35.. na to, ze tam neni zdroj ani sluchatka, teda fuj..
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: ano.. 128gb
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017:
    stejna pamet?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ale nechápu.. cena v US stále stejná jako 13pro - 999usd.. cena 13pro pri zahajení 28990,--.. cena 14pro zacina na 33490,--.. to je nejaky nepomer zase ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Hodinky pecka jen na ne asi budu mit malou ruku a nepotrebuji je.

    telefon (PRO) fajn upgrade z 12 mini, kdyz neni 14 mini
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Mno, ja premejslela nad 13, ted po predstaveni…zustanu u 13. Asi nejsem cilovka.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    za mě 14pro pecka.. budu pořizovat
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Dobře. Bude někdo chtít mé 11 pro? 😀
    DUKED
    DUKED --- ---
    Proč (stále) padá Roglič. Panikaří, příliš riskuje, chybí mu žákovská léta - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/primoz-roglic-vuelta-pady.A220907_162939_cyklistika_tm2
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam