• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    SUBTITLES017: Ja nic objednavat nebudu, ale pokud nemas nejaky benefity v iwant, atd. tak je apple jistota.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    btw vy, co budete predobjednavat - kde? primo pres apple, nebo nějaký iwant / istyle?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MOODYCAT: Mne treba mrzi, ze v ty Pro rade uz nedelaj product(RED) :(

    HOWKING: Myslis jako ze zitra, kdy zacnou predobjednavky, nebo za tyden, kdy je release?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    LOJZA: Pletes dve ruzny veci, ergonomii a interface. Me se treba mnohem lip drzel IP6s+ se zaoblenejma hranama nez IP12 Pro s ostrejma hranama a myslim, ze nemam uplne maly ruce, ale samo chapu, ze na mensim real estate screenu se veci ovladaj hur.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ano, musí to být zapnuté..

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HOWKING: Myslím , že to musíš mit zapnutý. Buď chces odemykat s rouškou nebo ne.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LOJZA: To je spíš špatná zpráva. Méně rysů, větší šance na omyl s cizím. (dělal jsem si srandu z kolegy s jeho noťasem a změnil mu zamykání na moje heslo, který měl taky nastavený na odemykání ksichtem a tomu se zdálo, že já s rouškou vypadám jako on :D)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    HOWKING: FaceID s iOS od 15.x výše umí rozpoznat obličej i s rouškou :)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    DSTEPZ: Jako uživatel iPhone 13 Pro Max, který občas switchne na starý iPhone SE, bych vynechal vedlejší větu "ktery nebavi tahat neergonomicky ctvrtkilovy padla", protože její předmět je nepravdivý, nebo přinejmenším hrubě zjednodušující :) Ergonomie malých iPhones je jen v tom, že se asi lépe drží v dlani. Psaní na klávesnici, zobrazování obsahu a někdy i ovládání appek je ale výrazně ergonomičtější na větší obrazovce.
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    VLADDRACUL: Ten rozdil v cene je minimalni, tak bych ani o 13pro neuvazoval.
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    Ok, díky za info :) teď už se jen musím rozhodnout, jestli koupit 13 Pro a nový hodinky, nebo 14 pro a starší hodinky :D
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    VLADDRACUL: V Čerčanech to funguje. Jednou jsem na chatě mocně máchl sekerou a na hodinkách přistál dotaz , jestli jsem živej.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    VLADDRACUL: Neni udavano zadne omezeni lokality. Takze by to melo bez problemu fungovat i v CR.
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    Ahoj, chci přecházet z Androidu na Iphone a trochu řeším jaký pořídit - zvažuji mezi 13 a 14 pro, všechno je mi podle specek v zásadě jasný. Jediné co jsem nikde nevyčetl je, jak je to s funkčností sos funkcí u nás. konkrétně mám na mysli detekci pádu u Apple watch - tím pádem jestli se dá očekávat funkčnost detekce kolize u Iphone 14. Díky za odpověď :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HOWKING: No nebudu si nic nalhavat, ze me ajfoun poranu bez make-upu pozna :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    No já si holt musím počkat na 15 a to už už jsem byl nachystán měnit:)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    8 byla taky dobra
    ale musim rict, ze z 8 na 11 pro byl podle me dobrej skok (min. z hlediska fotaku, kterej ja pouzivam hodne)
    a doufam, ze z 11 pro na 14 pro bude taky
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MOODYCAT: Já asi ještě s osmičkou počkám. Co kdyby nás zase donutili nosit hadr na hubě, pak je otisk prstu při placení k nezaplacení :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HOWKING: Ja mam taky osmicku, spis nez do 14 pujdu do 13, zas takovej rozdil mezi 13 a 14 neni, navic mne se pocitove nelibi cislo 14 a pak je tu tady to, co jsem psala - nechci se k nemu chovat opatrne, coz bych mela u telefonu za 30k nutkani.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MOODYCAT: No tak až u nás bude v prodeji, předchozí cenově spadne.
    Jak jsem koukal na představení a parametry, pořád nevím, proč bych se měl zbavit osmičky (já, který do osmičky měl každý iPhone co vyšel - od ní nějak nevím, proč další - kdybych nebyl zarytý odpůrce androidu, tak snad vyzkouším nějaký android ať pocítím nějakou změnu, ale to udělat nemohu :D)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam