• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: jo takhle.. to je trošku debilní tedy
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017: Puvodni obrazovka nejde. Ale muzu si zalozit novou s tou stejnou tapetou… …az ji najdu :-)

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: když klikneš dole na Přizpůsobit, tak jde upravovat současně zobrazena plocha.. nebo myslíš něco jiného?

    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MOODYCAT: Tady mas popsany gesta (i to co hledas)

    Gesture, swipe, and press to navigate your iPhone 13 and other Face ID models - Apple Support
    https://support.apple.com/en-us/HT208204
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PULKA: Aha…
    No z widgeti jsem si tam dal kalendar (jsem na nem zavisly) a stav baterie hodinek, protoze obcas ne prekvapi ze uz mam natesno je skoro vybite. Zejmena odpoledne, kdy uz se na ne nedivam tak casto. Ale je to spise test, protoze pozadi na telefonu jsem nemenil snad 5+ let.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Netusite nekdo, jak na 13 dat zapnuty aplikace? To co driv bylo dvojitym zmacknutim pravyho tlacitka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DEIKSAC: Tak lupicka mi zrovna prijde jako zbytecnost, kdyz X let jsem navykly na seipe dolu… za me to spise nabourava design. Ale zase tolik mi to tam nevadi.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    KOC256: Ja si dopral 16. Na home screen lupicka na hledani, tak to asi konecne zacnu pouzivat namisto z widgetovy obrazovky, kam nepachnu, jak he rok dlouhej
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    A swiftkey se mi po updatu náhodně občas objeví trochu menší. Přesně tak malá , jak bych si ji přál mít. Dřív jsem se uz smířil s tim , ze velikost nejde nastavit.
    PULKA
    PULKA --- ---
    KOC256: Omylem chytnu telefon, chci tam neco posunout a skoncim v editaci :D kazdopadne stary obrazovky customizovat nemuzes, musis si ji tam pridat jako novou, pak tam jdou dat ctyri zbytecny appli widgety (teda z appek, co mam ja a jsou tam obr osklivy hodiny, stary se mi libily vic), takze featura minimalne pro mne jenom ke zlodti.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PULKA: A jak do toho lezes? Ja musel force touch a ten bezne nedelam.

    Me by zajimalo jak si customizuji jednu obrazovku. Porad mi to jen nabizi pridani nove :-)
    PULKA
    PULKA --- ---
    KOC256: Aktualizovano, akorat nevite nekdo nahodou jak vypnout tu customizaci lockscreenu? A vratit puvodni zobrazeni notifikaci? Nikde minimalne vypnuti customizace lock screenu nemuzu najit a uz jsem do toho omylem vlezla asi petkrat. Predem diky!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER: Kolmo jo.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Funguje vám na ios 16 face id , kdyz telefon leží?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KOC256: Já jsem ho kdysi četl a v komentářích se probírá, jak to udělat přes kartu a adresu v UK, protože ten proces kontroluje zemi a číslo karty.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SUBTITLES017: Aha, diky, ja mam tu rodinu vylozene vybranou v tech "povolenych osobach" a tudiz mi chodi i notifikace na sms.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BRUSINKA:
    SUBTITLES017: mám to takhle a funguje to tak, jak ty popisuješ

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BRUSINKA: v nastavení soustředění je položka "povolená oznámení".. tam muzes povollit bud konkretní osoby, nebo je tam pak položka "Povolit také" a tam u volajících můžeš nastavit oblíbené kontakty
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Prosim vas, neprisel jste nekdo na to, jak nakombinovat takovy klidovy rezim, abych dostavala od vybranych osob (napr. "oblibenych") upozorneni na hovory, ale ne na sms? Proste - spim a nechci, aby me cokoliv rusilo, s vyjimkou telefonatu od rodiny. Dik
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017:
    2 minuty - fičí to :-)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: asi stesti na server :) já momentálně 1 hodina, ale uz jsem tam videl i 4 hodiny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam