• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOC256: mám 12mini a na šířku to neodemkne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017:
    i 12 mini a někdo říkal i 13 mini
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DUCATIMONSTER: fakt netuším.. ja tomu taky rozuměl tak, ze to ma být pro všechny telefony, co umožňují faceid a mají ios16.. snad to přijde v nějakým dalším updatu
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SUBTITLES017: Zkurvenej život! Na tuhle funkci jsem se fakt těšil. Má to v budoucnu byt i pro starší?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DUCATIMONSTER: je to (zatím?) funkční jen na 13 a novější
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    DUCATIMONSTER: Nope, 12 pro nejde
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BRUSINKA:
    To urcite nekdy vyuziju.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    BRUSINKA: tak uz to mam, ale je to teda mega neintuitivni. Tapeta –> prizpusobit -> pridat widget a teprve kdyz je pridany na obrazovku, tak na nej kliknout a otevrou se moznosti
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SUBTITLES017: Nn, na zamceny obrazovce jsou mista, ktery v seznamu v appce hodiny vubec nemam. Jako kdyz na to na zamceny obrazovce klepnu, tak mi to ten seznam v appce otevre komplet, ale to uz je krok navic, o kterej nestojim
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BRUSINKA:nehraje roli pořadí přímo v aplikaci hodiny / světový čas?
    PULKA
    PULKA --- ---
    Da se Fitness,o se ki nove nainstaloval propojit s Garminem? V Apple Health vsechny mozny a nemozny veci vidim, ve Fittness mam jen zeleny puntiky ohledne aktivit, ale zadny “kolecka” kalroii, aktivit atp. Sdilim do Apple Health vsechno
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    DUCATIMONSTER: 12 Pro Max a když ho mám otočeny naležato, tak se neodemkne...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    DUCATIMONSTER: taky bez problemu, 13 mini
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KOC256: Jj, ja to prave pracovne dost vyuziju. Akorat je mi teda zrovna uplne burt, kolik je v Cupertinu a Sydney, ktery mi to tam cpe defaultne :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BRUSINKA:
    Jako dva časy pod sebou? TO je fajn, pokud jsi X casovych pasem mimo a potrebujes obcas call s kolegy :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DUCATIMONSTER:
    jo, bezezměny.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Fakt se Vám to odemmkne , když mate telefon horizontálně? Mám tu 11 pro a 12 pro a ani na jednom to nejde.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    A druha vec - zkousim, jestli vyuzivat appku Zdravi, kdyz jsou ted na iphonu ty pekny kolecka Kondice. Propojila jsem ji se Sportstrackerem, da se nejak zaridit, aby si z nej vzala data zpetne? A daji se v te appce obnovit data z icloudu? Omylem jsem smazala jeji vlastni data o krocich atp.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Mne bavi ta moznost mit na zamceny obrazovce svetovej cas, ale neprisla jsem zatim na to, jak vybrat, ktera mesta mi ma ukazovat. Tusite, jak na to?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam