• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BRUSINKA:
    Jako dva časy pod sebou? TO je fajn, pokud jsi X casovych pasem mimo a potrebujes obcas call s kolegy :-)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Mne bavi ta moznost mit na zamceny obrazovce svetovej cas, ale neprisla jsem zatim na to, jak vybrat, ktera mesta mi ma ukazovat. Tusite, jak na to?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PULKA: Puvodni notifikace snad tu.
    LBW
    LBW --- ---
    Co nejlepe udelat s airtagem, co jsme nasli v Ladronce? Nikdo se o nej nehlasi
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    SUBTITLES017: mě ta customizace moc nenadchla, nevím proč je to omezený na jeden pás pod hodinama a nejdou tam dát standarní widgety jak na plochu. Že třeba mě by se hodilo tam dát celou denní agendu z kalendáře a ne jenom jednu následující událost
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES: Pocasi. Pokud se trochu pohybuji v terenu a v horach, tak k nezaplaceni. Za me best pro planovani a na tabletu uplne super. Vcetne vetru, srazek, …
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    SUBTITLES017: Jo na počasí teď koukám, to je fajn. Lock screen mě nějak extra nezaujal. U iMessage krom zrušení odeslání sem zatím na nic extra nepřišel. To jejich ovládání (oproti signálu popř Wu) je pořád dost šílený a krkolomny
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    HERKULES: za me samotná customizace lock screenu a ty výřezy z fotek je dost :)) nicméně třeba i počasí dostalo užitečný update.. úprava zpráv v imessage super.. je toho dost bych rekl
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Teď ještě teda co má ios 16 tak super, že jsme to všichni tak strašně potřebovali 😂
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FLLIP: Pecka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FLLIP: Super. Uz je pryc!
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    jinak me tedy zatím nejvíc baví ty orezy z fotek :)) to je super

    FLLIP
    FLLIP --- ---
    KOC256: Ta lupicka jde z HS naštěstí odstranit. Je to v nastaveni plochy.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: jo takhle.. to je trošku debilní tedy
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017: Puvodni obrazovka nejde. Ale muzu si zalozit novou s tou stejnou tapetou… …az ji najdu :-)

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: když klikneš dole na Přizpůsobit, tak jde upravovat současně zobrazena plocha.. nebo myslíš něco jiného?

    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MOODYCAT: Tady mas popsany gesta (i to co hledas)

    Gesture, swipe, and press to navigate your iPhone 13 and other Face ID models - Apple Support
    https://support.apple.com/en-us/HT208204
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PULKA: Aha…
    No z widgeti jsem si tam dal kalendar (jsem na nem zavisly) a stav baterie hodinek, protoze obcas ne prekvapi ze uz mam natesno je skoro vybite. Zejmena odpoledne, kdy uz se na ne nedivam tak casto. Ale je to spise test, protoze pozadi na telefonu jsem nemenil snad 5+ let.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Netusite nekdo, jak na 13 dat zapnuty aplikace? To co driv bylo dvojitym zmacknutim pravyho tlacitka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DEIKSAC: Tak lupicka mi zrovna prijde jako zbytecnost, kdyz X let jsem navykly na seipe dolu… za me to spise nabourava design. Ale zase tolik mi to tam nevadi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam