• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    MATESISKO: Ano. To mám nastaveno na 1 hodinu. Ale v 15 to byl kód nerušit. Ne už spánek. A teď je to rovnou spánek
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    HERKULES: mam to tak i v iOS 15. Jde nastavit takzvany wind down, u me konkretne 45min, kdy se ti telefon prepne do sleep modu pred spanim.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Všiml jsem si, že v ios 16 je nějaká změna v rámci spánku. Mám nastaveno, že spánek je od 23h, ale ještě předtím je hodina nočního klidu. V předchozím ios jsem tu hodinu měl automaticky zaplej mód nerušit a až ve 23 se zapl spánek. Teď se zapne spánek už rovnou v těch 22.

    Neřešil jste to někdo? Jde o to, že nerušit a spánek mám nastaveno jinak a i hodinky se chovaj jinak
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Uz jsem na to asi prisel... mel jsem prehozenou tu vrchni volbu.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256: Teda jedine s cim jsem si kdysi hral je jen nastaveni Vecerky a Budicku. Ostatni veci jsem neresil.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT: Soustredeni -> Spanek. Mam to nastavene takto a funguje to. Po 23 se mi dovolaji jen opakovanym volanim. A do 7,00 mi funguje jen SleepCycle.

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TRIPLT: zapni klasicky nerušit, ne..?
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Ahoj, muze mi nekdo prosim poradit jak nastavit rezim soustredeni / spanek?
    Potreboval bych aby iphone v noci nehlasil zadna upozorneni z app... Nevim zda se mi neco preplo po updatu, ale dneska v noci to teda byla vibrovaci party :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    HONCKA: zatím tahle funkce zobrazí asi tolik informací jako watch
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOC256: já taky ne (mě stačí mini), mě by stačilo, kdyby to zobrazovalo jako ten největší standardní widget kalendáře nebo outlooku, tj seznam 5-6 následujících událostí ze všech kalendářů
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONCKA:
    nebudu si kvůli tomu kupovat PRO MAX :)

    Ale chápu. Každý to máme jinak a požadavky se různí...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOC256: prostě, aby to ukazovalo agendu celého dne ze všech kalendářů
    DUKED
    DUKED --- ---
    KOLCON: Aha, dobre
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONCKA:
    Nevim co presne myslis agendou, ale mam tam co aktualne bezi a to mi prijde fajn…
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    DUKED: To se mi tam objevilo cca před měsícem
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ONDRA_99: ok chápu, ale třeba zrovna udělat widget na lockscreen s agendou v kalendáři mohli
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DSTEPZ: Asi fakt OCD pokud ruzne formy widgetu rves vsude. Ja mam jen dva pro me dulezite na plose (kalendar a pocasi) a vlastne stejne dva na locku+indikator baterky hodinek. A myslim ze bohate staci. Na ostatni mam notifikace. Nebo jen pro dalsi nemam UC.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    HONCKA: Ono je to dane podle me omezenim spotreby. Kdyz delas widget na plochu tak se tam pouziva SwiftUI coz je energeticky relativne narocny na vykreslovani. Namisto toho tam pouzili komplikace jako v hodinkach, kde mas predem vyrobene UI moznosti a ty jim pouze nastavis data, tyhle prvky maji vyrazne vic optimalizovane na vykresleni a tak zerou mene prostredku.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST: I redit mlci … ma nekdo stejny tel a prob pls??
    DUKED
    DUKED --- ---
    Vypada to, ze jde konecne reportovat v mapach

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam