• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    jako u me to na fotkach vypada jak kdybych to fotil rybim okem. Na pohled to tak hrozne nebylo, ale mam proste uzkou ruku... A taky asi neco bude delat ten bazmek proti ukradnuti co je nalepen zespodu.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: Na zviratkovych fotkach to tak nevypada, ale na tech tvych je to fakt obri.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    U mě taky strašně velké...
    ono hodně dělá to, že ten spodek je vypouklý...

    Řemínek mi nevadil, po tom co poslední týden používám silikon, je toto mnohem lepší.

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ale jo, jde to kombinovat, a ta bila je vlastne fajn :)

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    to jo
    btw Alpine pasek... nebrat. Tezke zklamani. Verim, ze bude dobre drzet kdybych nahodou nekdy lezl po ledovci (haha), ale cekal jsem neco uplne jineho. Neni v nem naprosto zadna elasticita nebo vule, nandava se trochu debilne, zapina se taky debilne a vypada strasne levne. Doma vyzkousim jak na to padnou pasky co mam od 42/44/45, ten co mam na S7 (nejakej bilej neorigo) se k tomu nehodi vubec ale sedne na to v pohode.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Ale vypadaj dobře, ne že ne 😂
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CROSS: ja v 9 vecer :)

    HERKULES: mel jsem to na ruce asi 10 vterin, ted aktualizuju a instaluju :) nosit je samozrejme budu, ale je to na moji ruku objektivne trochu velky. Skoda ze to neni trochy vybrany do tvaru ruky...

    CROSS
    CROSS --- ---
    ZVIRATKO: jak jsi to dokázal? :-] Já objednal 8. ráno a pořád mi to píše, že to vyřizují, ale ještě ani expedice... předpokládané datum někdy po 7. říjnu.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    A velký jako že na ruku ten ciferník je už moc, nebo obvod pásku?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: hele, ty... to uz je pres kosmicky balanc :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: A doufám že rozbitý. Tak cajk 😂
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: neboj, jsou mi samozrejme velky :-D
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Darebo!
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    a neco pozitivniho

    heleme, co mi prave pristalo na stole :)

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KOC256: me to dela hlavne Youtube. A ten teda obecne strasne blbne, obcas se to kousne, pak se to vrati (po nejakem reconnectu) zpatky do okamziku kdy jsem zacal neco poslouchat, a pak se to treba 3x opakuje nez to cely spadne (mam pusteny YT na pozadi jako podcast).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZVIRATKO:
    s tím landscapem jsem to pozoroval taky, ale jen u RDP aplikace, tak jsem to dával za vinu jí...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tohle se mi nedeje a nedelo a to jedu na developer betaverzich
    zato nejsou schopny uz nejaky patek opravit polofunkcni rotaci, kdy se to obcas zasekne na landscape, nebo po rotaci na portrait chybi pulka obrazovky, pripadne (jak psal kamarad) tam zustane treba viset volume bar a podobne.

    Jo a s klavesnici se mi deje divna vec, ze vzdycky kdyz pisou svoje firemni heslo, ktere mas asi 25 znaku, tak ve chvili kdy prepnu na specialni znaky (cca po 7 znacich abecedy) se to behem ~0.5s prepne zpatky na abecedu a musim to prepnout znova na znaky. Chtel jsem na to poslat feedback, ale dokazu to reprodukovat jen se svym heslem a to jim posilat nebudu :-D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SWALLOW2:
    12 mini, taky ne.
    Ale jsou to zname problemy... :)
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    Asi vam to moc nepomuze, ale XS 16.0 a nepozoruju zadnou, ze zde zminenych problemu :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CHEWBACCA:
    reset klávesnice prý pomáhal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam