• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Stable. Bety nejedu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES: Betu nebo Stable?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Mám a píše to pořád.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    iOS 16.0.2

    Krom jineho:

    Kopírování a vkládání obsahu mezi aplikacemi mohlo způsobovat příliš časté zobrazení výzvy k udělení oprávnění
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZVIRATKO:
    To by bylo hnusne…
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SUBTITLES017: sport nedelam, zatim jsem lemro. Za pracovni den neco jako 15-20% baterky, vcera 25% nez jsem sel do postele. Proste to ma dvakrat vetsi baterku nez moje stary S7, tak to vydrzi 2x tal dlouho :-D displej jsem dal na nejvyssi jas a mam svetlej cifernik, aktivni mobilni data (ale je to furt u telefonu), dva kratky 5 minutovy hovory pres hodinky na wifi...

    Jinak nevnimam ze by to bylo vetsi, tezsi, nebo neco podobneho, snad jedina vyjimka je, ze ty hrany kolem displeje jsou docela ostry a bojim se, ze tim neco poskrabu (uz jsem parkrat hodinkama trefil ruzny displeje a podobne), a udelal jsem si zarez do palubky kdyz jsem na sedacku poutal kocku v prepravce :-D ty hrany mohli udelat zaobleny bez ztraty kyticky...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ZVIRATKO: nejaké dojmy po par dnech pouzivani? :) delas s nimi pravidelne nejaky sport? jak je na tom realne vydrz baterie?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: ok nejde, protože to ios dělá odjakživa (i na MacOs) skoro 10let (viz.níže vlákno z 2013) a dělá to automaticky na základě jasu obrázku/fotky v pozadí....

    Can see the clock if you have a white background? | MacRumors Forums
    https://forums.macrumors.com/threads/can-see-the-clock-if-you-have-a-white-background.1598512/
    https://discussions.apple.com/thread/7521804
    Can see the clock if you have a white background? | Page 2 | MacRumors Forums
    https://forums.macrumors.com/threads/can-see-the-clock-if-you-have-a-white-background.1598512/page-2?post=17463746#post-17463746
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOLAKAC:
    Ano je to nyxí rada, protože ti nestačila ta, že to NEJDE :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    KOC256: třeba nedávat nyxí rady ? Systém to nějak přepíná - umí to, tak se ptám, jestli někdo neví o nastavení. Třeba to nejde. Ano, můžu zeditovat fotku a dát si její vrchni pruh černej. Ale ne, dělat to fakt nebudu.

    Teď mě ještě prosím pouč jak je to use-case pro 1promile uživatelů a neotravuju s tím.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOLAKAC:
    Tak si dej takovou aby to fungovalo :-D
    Co ti na to mám říct? ;-)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    KOC256: no když si dáš bílý pozadí, tak se to změní samo na černou, když si dáš vlastní fotku, která má vršek bílej/světlej, tak je to bílý a tudíž nečitelný...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOLAKAC:
    Takove detaily snad u Applu nikdy nesly menit :-)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Nevíte kde nastavit, aby horni mini-lista byla porad v cernym fontu ? Pri odemceny obrazovce jak jsou hodiny, baterka - v nastaveni se to prepne na cernou, ale na homescreene je to bile.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PSA: Apple Watch Ultra po celodenním 10-23:40h nošení bez nějaké speciální aktivity skončily na 85% baterie. Párkrát jsem je ukazoval a četl tam notifikace, žádné cvičení. Za mě fajn :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    CROSS: Jo to je hodně boží.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOLCON: Pak je odpoved jednoducha. Vsechny ty drobne funkce hohrimsdy zasadni jsou.

    Po cem jinem bych jako “iOvce” v ekosystemu mel sahnout?

    Ja si koupil AW5 kvuli zdravotnim funkcim. A nadchl me i zbytek jako doplnek.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOC256: Ne, opravdu mě to zajímá. To placení vidím jako velkou výhodu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOLCON: Tak chces klady bagatelizovat a nedostatky zvelicovat a nebo se bavit na urovni?

    Pro me treba vydrz neni tema. Pisu to asi po desate… Vecer pred sprchou je sundam a dam na nabijecku, a nez zapinam budik, tak si je nasadim a jsou nabite. A i kdyby vydrzely tyden, tak s mokrymy bych spat nechtel, tak bych je sundaval stejne.

    Ano bylo vy fajn, kdyby pohodlne vydrzely treba 4 dny, ale neni to pro me tema.

    Jinak abych ti odpovedel. Zminene funkce na hodinkach pouzivam. Prectu zpravu, nadiktuji odpoved, nebo vyberu z prednastavenych. Placeni nebo odemykani super.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOC256: Dobrý funkce, ale jsou na tom pidi displeji zásadní?
    CROSS
    CROSS --- ---
    Ještě doplnim bezva funkci ovládání foťáku telefonu hodinkami. Kolegyně si AW pořídila jako přímý důsledek demonstrace týhle funkce. :-]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam