• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOC256: Dobrý funkce, ale jsou na tom pidi displeji zásadní?
    CROSS
    CROSS --- ---
    Ještě doplnim bezva funkci ovládání foťáku telefonu hodinkami. Kolegyně si AW pořídila jako přímý důsledek demonstrace týhle funkce. :-]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CROSS: Jo. Ale jsou to aplikacni priklady. Ty tvoje integracni (ekosystem) mi prijdou takove sofistikovane.
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOC256: Proč nemyslí, tvoje příklady jsou dobrý. A směřuje to k použitelnosti hodinek bez telefonu, ale přitom pořád s plnou integrací do (eko)systému.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CROSS: Good points. Vecer mi to uplne nemysli. Ale pravdou je, ze to odemykani nebo placeni je must have.
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOC256: V neposlední řadě nemusim data nasbíraný hodinkama svěřovat nějaký třetí straně. Ale tak to je samo výhoda hw/sw integrace, stejně jako třeba apple pay, odemykání Macu nebo telefonu hodinkama, sdílení polohy a tyto věci.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOLCON: Full interakce s volanim, sms, whatapp, maily, … tedy ne jen notifikace. Např.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOC256: Jako co třeba
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    CROSS: Jo má integraci do health
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Vůbec je nezpochybňuju a jejich začlenění do apple je bez diskuze.

    Jen říkám, že by bylo i dost kam posouvat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AW je uplne jina kategorie. Ktere jine hodinky umi to co AW?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    HERKULES: Pozor, Garminy vydrzej 14 dni, ale pokud je pouzivas jako full smartwatch, tak taky zdechnou po dvou dnech. (Aspon tedy, co jsem slysel)
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOLCON: Ještě jedna věc mě zajímá, umí si ta jejich appka předávat data s iOS, třeba o pohybu, spánku a podobně?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    CROSS: Hele já garminy nechci. Sem klasická ovce. Ale je pár věcí z produkce hodinek, co by se mi na aw líbilo.

    O androidu nemluvím, ten je chuj celej 😂
    CROSS
    CROSS --- ---
    HERKULES: Tak že je kam, to je jasný, jasný neni kam přesně, ale směrem ke slabšímu HW to asi nebude.

    Každopádně ať už to bude kamkoli, Apple se tam vydá, až lidi přestanou kupovat současnou produkci. Směřuje to prostě k tomu, kolik se prodá dejme tomu AW SE a kolik se prodá řečených Garminů.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Hele jako jo. Kámoš má garminy a taky mu vydržej milion dní. Plus na displeji může zobrazit mapu atd.

    Jako kdyby apple chtěl, tak je pořád kam :)
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOLCON: Ale nevolam z nich nevím jestli to má vliv
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    CROSS: Mám a vydrží mi
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOLCON: ty je máš? Vydržej 14 dní, když na tom webu se píše, že vydržej (až) 3 dny?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Já prostě nechápu který designový úchyl brání v Applu tomu, aby udělali hodinky, co vypadají jako hodinky a vydrží 14 dní.

    Když to konkurence umí v pohodě, třeba https://www.armodd.com/armodd-silentwatch-4-pro-silver-with-metal-strap-silicone-strap/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam