• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KRKA:
    Možná to jen používáme každý jinak... Buď na telefonu jsem a tedy konzumuji on the fly. A nebo na něm nejsem a pak když ho rozsvítím, tak vidím vše důležité co se stalo...

    Kdy přesně máš s tím problém?
    KRKA
    KRKA --- ---
    Proste je to totálně na píču v tom novém systému!! Jak bych jiný telefon nikdy nechtěla, pac vše funguje jak má, tak teď bych to každou půl hodinu prohodila voknem! Nechápu, ze tak zásadní věc nefunguje…
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SATOO:
    Takze slovo "zamykaci" tam nepatri? Nebo tim je mysleno co?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PSYCHO:
    Nemá to rozbitý, je to prostě tak jak píše...

    Nejprve je třeba swipe shora, tam je někdy nějaké množství notifikací a pokud chces všechny, tak je ještě třeba swipe zespodu...


    SATOO:
    Buď to píšeš nějak blbě a nebo mám něco jiunak. Swipe zespodu funguje až ve chvíli, kdy jsem swipl z vrchu. Jinak mi to zobrazí aplikace v listech... Leda bys měl tlačítko? To by bylo ale třeba zmínit, že máš retro model ;-)
    KRKA
    KRKA --- ---
    Tvl :)

    Každopádně díky všem…
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SATOO: Taky me irituje ta potreba kroku navic :(
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KRKA: Tak to mas rozbity :)

    Kazdopadne, jeste dotaz, kdyz chci hromadne odstranot vsechny notifikace, tak vyjedu zezdola nahoru a nektere jsou nad tim krizkem, takze vzdy zustane neco, co pak musim mazat po jedne i po tom hromadnwm smazani.

    Je v tom nejaka logika co kdy zustane kde, je to dane treba tim jak nova ta notifikace je? 🤣🤷‍♂️
    KRKA
    KRKA --- ---
    SATOO: takhle to mam nastavené samozřejmě, ale jak píšeš, z 10ti pokusů se mi ty notifikace objevní možná 2-3x? Jinak musím zamknout iphone, vytáhnout obrazovku zespodu a tam je vidím, občas taky ne .. fakt tomu nerozumím, předtím to fungovalo na 100%.. takže nejsem dement :D
    PSYCHO: nejde :D jak píšu nahoře
    PULKA
    PULKA --- ---
    SATOO: Taky mne to stve - nevsimnu si obcas neceho dulezityho - jeste pomohlo treba imessages a slack odstackovat v nastaveni u kazde appky zvlast. Jako - mam vic casu a sem tam resim neco zbytecne na posledni chvili.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    W_NOICE78: Tohle se začalo dělat cca po dvou měsících

    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    KAZATELL: ja ho mam rok a je porad v pohode
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    Tak já nevím, jak to čtu, tak jste docela “hovada” ke svým telefonům :) za posledních cca 5 let, jsem používal vždy kryt z AliExpressu za pár kaček, hlavně ať byl průhledný a tenký. Resumé: nikdy, ale fakt nikdy se mi nestalo, že by se mi telefon při běžném používání nějak zničil, či poškodil. Nepadá mi nějak často na zem, občas ho odhodím někam pryč, ale snažím se chovat k tomu zařízení, jako k dražší věci, nic víc. Občas tůra v horách :) teď jsem sundal šprcku z IP 12 a je fakt (až nad moje očekávání) v perfektním stavu, plus když sloupnu sklo, tak je jak nový… asi záleží na tom, jak se kdo k telefonu chová ;)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KRKA: Normalne sjet dolu z levyho horniho rohu.
    KRKA
    KRKA --- ---
    Pls, možná lama dotaz, ale fakt se s tím peru už delší dobu, i s kolegou řešila, nepřišli na to :-/

    Po přechodu na iOS 16 - jak si prosím na odemcenem iPhonu zobrazim notifikaci, napr náhled smsky, zprávy z whatsapp apod (takový to jak prejedu prstem seshora a rozbalim si notifikace), aniž bych musela lézt do te apky a zprávu natvrdo otevřít a přečíst? Fakt jsem asi dement, už mám asi šestej iPhone, takže žádná novinka pro mě :D Ale na jiný způsob než iPhone zamknout a zobrazit si zprávy na zamcenem displeji, jsme nepřišli. Strašně mě to vytaci a o to vic me sere, ze na to nedokážu přijít. Nastavené mám vse jako predtim samozřejmě. Je to nějaká chyba systému, či co? Jinak si to nedokážu vysvětlit. Jestli jsem fakt dement, omlouvám se a jestli mi někdo poradí, tak díky!!! ;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    KAZATELL: Stejný pocit (origo Apple kožený), měl jsem na 6, 6+, 7 a naposled na X a na něm jsem ho přestal používat. Přišlo mi, že kvalita šla trochu dolů.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    AOTEAROA: Já vždycky používám originál Apple ten kožený a musím říct, že je to rok od roku horší. Teď co mám na 13 pro, tak to vypadá hůř než ty jebky z ali. Normálně se to na hranách loupe jako by to byla koženka (jen od toho jak se dává a vyndavá z kapsy). Stejné zkušenosti i další kdo to používá
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: Diky. Prej ne 😂 ..

    No. Tak az si to rozbije, zaplace on. Ne ja..:)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI: Link nemam. Ale asi se to da najit na alikovi.

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Tenhle mam uz 2 roky já, ale na SE ho nemají.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KASUMI: CZK 63.80 20% Off | Shockproof Hybrid Armor Phone Case For iPhone 14 13 12 Pro 11 XR XS Max For iPhone 11 Pro Max 14pro Hard PC+TPU 2 in1 Back Cover
    Shockproof Hybrid Armor Phone Case For Iphone 13 12 Pro 11 Xr Xs Max 8 7 Plus For Iphone 11 Pro Max Hard Pc+tpu 2 In1 Back Cover - Mobile Phone Cases & Covers - AliExpress
    https://a.aliexpress.com/_m0HF9da
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: nemas link? to by mohlo zajimat muze
    brani se zuby nehty obalu, ale jeho SE vypada jak po utoku mongolu..a ted mu spadlo na chodnik a orval si roh.. tak je uz ochoten se o tom bavit :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam