• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TALPENNY: To se to da pojmout i naopak. Nekdo kdo si kupuje mobil za 1200, tak jiste bude mit prachy na kryt za 40+ a tak udelejme radoby LEPSI kryty, ktere jim pak prodame.

    Ale ony se daji i vybrat slusne kousky za 2$ na Alikovi. Jen je treba hledat a nesahnout po tom prvnim.

    A abych byl fer… ja nepotrebuji nejaky ultra nerozbitny kryt. Divam se po krytu, ktery mi bude chranit mobil, pri beznych outdoorovych aktivitach se zvysenou odolnosti (rohy, zada, vyvysene okraje). A minimalne v teto kategorii mi Alik staci.
    V civilu nosim mobil bez krytu.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    A už je to tady. SwiftKey klávesnice nemá podporu a i když už dýl nebyla aktualizovaná, doteď šlapala. Teď, jakoby mávnutím proutku začala při psaní "jakoby přeblikavat". A to několikrát během psaný věty. A to je pěkně otravný. Kurva drát. Děje se to někomu taky?
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    KOC256:

    Naprostá většina firem s příchodem novejch Ceramic Shields už krytí displejů nedělá vůbec a myslimže neni na světě kryt kterej by náraz na špičku velkýho šutru v plnejch dal ovšem u těch dražších je tam takový vyvýšení okrajů že to dá třeba i velmi nepříjemnej štěrk plus i z malý vejšky se poměrně neomylně točej na robustně chráněný záda apod. Jinak takový to :" telefon za 1200 dolarů v pohodě ale kryt za 40 dolarů je drahej " :)?
    No proč ne. Vídám obdobně smýšlející jedince s takovejma těma pěknejma pavoukama na displeji případně zádech ovšem tito mají většinou problém i s tou nejlevnější šprckou z Alzy (čti napálená Čína samozřejmě ) . Rozdíl mezi tebou popisovanym a léty prověřenou špičkou je tady následující :

    u krytů z AliExpressu apod. se nezřídka párkrát spálíš protože ti přijde věc která prostě nesedne , sem tam se ošoupávají atakdál jak tu někdo velice správně psal a proces výběru & objednávání etc. se opakuje což ne každej rád řeší. Plus laciný kryty mají povětšinou potenciál ustát dole zmíněné, někdy i schody v metru a možná se u toho i nerozletí. Jasně, můžeš mít kliku na dobrej kus - ty většinou s vyšší cenou nabízí pak e-shopy viz tady viz dole a další nespočet Krytáren- ale taky nemusíš. No a co se třeba Otterboxu týká kdysi jsem koukal že to má hodně sportovně &, stavebně & outdoor & ...působících Američanů tak si řikám co na tom tak maj a pak se ke mě dostala storka jak pán přišel do supermarketu a že chce dobrej kryt na novej iPhone. Tlustý nerdovsky působící prodavač na něj kouknul, ukázal mu svýho momentálně vlajkovýho Samsunga v Otterboxu a vší silou s tim mrdnul o zed. Telefon úplně bez problémů, kryt akorát trošku bílej což prodavač letmo očistil prstem takže pán odcházel s novým Otterboxem který si nemůže vynachválit. Vyzkoušel jsem to samý s tehdy fungl novym iPhone 8 a za slastného adrenalinového tetelení pustil ho z balkonu +- 3,5 metru na beton. No problem. Jasně, platíš branding a u top značek i certifikace což znamená samozřejmě navýšení ceny ale rozdíl mezi třeba UAG Monarch a "odolnejma" lacinejma krytama z Číny je furt ještě jak nebe a dudy a na trek nebo festival bych tedy s s věcí za +- 1200 dolarů obutou do no name Číny případně dietního komerčního "odolného" pouzdra FAKT nejel každopádně proti gustu...
    https://www.reddit.com/r/apple/comments/snqgwl/in_your_experience_who_has_made_the_highest/
    Best iPhone Cases for Rugged & Heavy Duty Protection
    https://appleinsider.com/inside/iphone/best/the-best-heavy-duty-rugged-iphone-cases
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    W_NOICE78: To jsem zkoušel, je to prý opotřebením a ne skrytá vada
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jo takto chápu. Mi stačí ty ikony no, ale vnímám, že to někdo chce jinak. Je to prostě swipe navíc. Asi počítali, že když už tě notifikují, tak nepotřebuješ to vědět podruhé...

    Mě naopak sere, že pokud explicitně nesmažu notifikaci o probíhající schůzce, tak mi po zamčení stále svítí na lockscreeně... Tedy přesně opačný extrém :-)
    KRKA
    KRKA --- ---
    Mne se trosku ulovilo, ze nejsem trotl😁
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KRKA: Tohle mám taky, resp to má asi každej a strašně mě to sere. Jak tebe.
    KRKA
    KRKA --- ---
    KOC256: Toto je jediná situace, kdy nemám problém :D

    jinak příklad, telefonuju delší dobu, mezitím při hovoru mi přijde zpráva od x lidí, nekouknu hned, mezitím udělám něco jiného na iphone co potřebuji, pak chci jen nahlédnout na notifikace, kdo psal a co se děje a většinou se stane to, že když tedy na odemčeném tel. sjedu seshora dolu, tak to tam nevidím, jako jsem to ve starém systému viděla vždy na 100% - snad mi rozumíte. Ale přitom vidim, že mam 1 na whatsappu, 2 na zprávách (jako na ikonách apek), ale nechci hned lézt do tech apek a připojovat se a otevírat ty zprávy, ale jen nahlédnout kdo psal a co, ale přitom to nikde v iphonu nenajdu, někdy to na mě vyskočí seshora, ale většinou ne, nerozumím tomu

    Pořád si říkam, zda nemám něco blbě nastavené, nebo jsem si říkala, ale vím, že nemám, páč to mám nastavené stejně jako předtím ... strašně mě to vytáčí :/
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    KAZATELL: ja tohle nemam, mozna bych to zkusil reklamovat?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SATOO:
    Toto se mi děje až na odemčené obrazovce pokud se nepletu - viz ten UC co se tu opakovaně zmiňoval...
    Ale tam v podstatě nemám důvod lozit (v mém pojetí práce s mobilem).

    Na té zamykačce si to nevybavuji, což neznamená, že k tomu nedochází...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kdyz nejsem na telefonu a prijdu k nemu.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KRKA:
    Možná to jen používáme každý jinak... Buď na telefonu jsem a tedy konzumuji on the fly. A nebo na něm nejsem a pak když ho rozsvítím, tak vidím vše důležité co se stalo...

    Kdy přesně máš s tím problém?
    KRKA
    KRKA --- ---
    Proste je to totálně na píču v tom novém systému!! Jak bych jiný telefon nikdy nechtěla, pac vše funguje jak má, tak teď bych to každou půl hodinu prohodila voknem! Nechápu, ze tak zásadní věc nefunguje…
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SATOO:
    Takze slovo "zamykaci" tam nepatri? Nebo tim je mysleno co?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PSYCHO:
    Nemá to rozbitý, je to prostě tak jak píše...

    Nejprve je třeba swipe shora, tam je někdy nějaké množství notifikací a pokud chces všechny, tak je ještě třeba swipe zespodu...


    SATOO:
    Buď to píšeš nějak blbě a nebo mám něco jiunak. Swipe zespodu funguje až ve chvíli, kdy jsem swipl z vrchu. Jinak mi to zobrazí aplikace v listech... Leda bys měl tlačítko? To by bylo ale třeba zmínit, že máš retro model ;-)
    KRKA
    KRKA --- ---
    Tvl :)

    Každopádně díky všem…
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SATOO: Taky me irituje ta potreba kroku navic :(
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KRKA: Tak to mas rozbity :)

    Kazdopadne, jeste dotaz, kdyz chci hromadne odstranot vsechny notifikace, tak vyjedu zezdola nahoru a nektere jsou nad tim krizkem, takze vzdy zustane neco, co pak musim mazat po jedne i po tom hromadnwm smazani.

    Je v tom nejaka logika co kdy zustane kde, je to dane treba tim jak nova ta notifikace je? 🤣🤷‍♂️
    KRKA
    KRKA --- ---
    SATOO: takhle to mam nastavené samozřejmě, ale jak píšeš, z 10ti pokusů se mi ty notifikace objevní možná 2-3x? Jinak musím zamknout iphone, vytáhnout obrazovku zespodu a tam je vidím, občas taky ne .. fakt tomu nerozumím, předtím to fungovalo na 100%.. takže nejsem dement :D
    PSYCHO: nejde :D jak píšu nahoře
    PULKA
    PULKA --- ---
    SATOO: Taky mne to stve - nevsimnu si obcas neceho dulezityho - jeste pomohlo treba imessages a slack odstackovat v nastaveni u kazde appky zvlast. Jako - mam vic casu a sem tam resim neco zbytecne na posledni chvili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam