• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Když nám fyzicky na iphone 2gb volnyho místa a k tomu cloud s volnýma skoro 2tb, dá se nějak donutit, aby v rámci optimalizace úložiště hodil víc dat z fotek na cloud a tím uvolnil víc místa na iPhonu?
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    KASUMI: Jsem si tam náhodou jel koupit Apple Pencil, protože jsem o žádný akci nevěděl. Takze kvůli frontě jsem šel naproti do Datartu a byl o 300 levnější 😉
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: well.. asi zadnou uzitecnou pridanou hodnotu.. zatim jsem se o ni nikde nedocetla

    Nejblíž Apple Storu. Praha získá novou ikonickou prodejnu Applu
    https://cc.cz/nejbliz-apple-storu-co-jde-praha-dostane-architektonicky-obchod-po-vzoru-ikonickych-prodejen-applu/?
    VFISA
    VFISA --- ---
    MUXX: ne
    MUXX
    MUXX --- ---
    Chtel jsem se zeptat jestli v roce 2022 uz lze na iphonu nahravat hovory. Google me odkazuje na spoustu podivnych stranek, takze hadam, ze porad ne. Je to tak?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    To chápu, ale co to bude umět obecně?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOC256: Jako meli slevy, na macbooky apod a starsi modely (vc 13), tak asi kvuli tomu ta fronta
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KASUMI:
    Chtel jsem se zeptat na to same… Krom zazitku, tam bude neco jine?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Rano jsem na ig videla, ze uz pred otevirackou maji frontu
    Kez by aspon uz umeli apple care :)) ale jinak to vnimam jen jako dalsi apli kram, nebo je to neco extra?

    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    KOC256: Enjoy
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES:
    Asi proto to zařízli, věděli, že už to nechtějí opravovat...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Mně taky ne. Spíš nějakej nesoulad s aktuální ios verzí.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES:
    DOOSH:
    Že by tam měli načasované kurvítko? A schovávali ho tam od poslední aktualizace? Se mi nějak nezdá...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DOOSH: Zkusim
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    HERKULES: ode dne, kdy to stáhli, se mi občas Swiftkey zmenší. Teď zkouším Typewise.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TALPENNY: To se to da pojmout i naopak. Nekdo kdo si kupuje mobil za 1200, tak jiste bude mit prachy na kryt za 40+ a tak udelejme radoby LEPSI kryty, ktere jim pak prodame.

    Ale ony se daji i vybrat slusne kousky za 2$ na Alikovi. Jen je treba hledat a nesahnout po tom prvnim.

    A abych byl fer… ja nepotrebuji nejaky ultra nerozbitny kryt. Divam se po krytu, ktery mi bude chranit mobil, pri beznych outdoorovych aktivitach se zvysenou odolnosti (rohy, zada, vyvysene okraje). A minimalne v teto kategorii mi Alik staci.
    V civilu nosim mobil bez krytu.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    A už je to tady. SwiftKey klávesnice nemá podporu a i když už dýl nebyla aktualizovaná, doteď šlapala. Teď, jakoby mávnutím proutku začala při psaní "jakoby přeblikavat". A to několikrát během psaný věty. A to je pěkně otravný. Kurva drát. Děje se to někomu taky?
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    KOC256:

    Naprostá většina firem s příchodem novejch Ceramic Shields už krytí displejů nedělá vůbec a myslimže neni na světě kryt kterej by náraz na špičku velkýho šutru v plnejch dal ovšem u těch dražších je tam takový vyvýšení okrajů že to dá třeba i velmi nepříjemnej štěrk plus i z malý vejšky se poměrně neomylně točej na robustně chráněný záda apod. Jinak takový to :" telefon za 1200 dolarů v pohodě ale kryt za 40 dolarů je drahej " :)?
    No proč ne. Vídám obdobně smýšlející jedince s takovejma těma pěknejma pavoukama na displeji případně zádech ovšem tito mají většinou problém i s tou nejlevnější šprckou z Alzy (čti napálená Čína samozřejmě ) . Rozdíl mezi tebou popisovanym a léty prověřenou špičkou je tady následující :

    u krytů z AliExpressu apod. se nezřídka párkrát spálíš protože ti přijde věc která prostě nesedne , sem tam se ošoupávají atakdál jak tu někdo velice správně psal a proces výběru & objednávání etc. se opakuje což ne každej rád řeší. Plus laciný kryty mají povětšinou potenciál ustát dole zmíněné, někdy i schody v metru a možná se u toho i nerozletí. Jasně, můžeš mít kliku na dobrej kus - ty většinou s vyšší cenou nabízí pak e-shopy viz tady viz dole a další nespočet Krytáren- ale taky nemusíš. No a co se třeba Otterboxu týká kdysi jsem koukal že to má hodně sportovně &, stavebně & outdoor & ...působících Američanů tak si řikám co na tom tak maj a pak se ke mě dostala storka jak pán přišel do supermarketu a že chce dobrej kryt na novej iPhone. Tlustý nerdovsky působící prodavač na něj kouknul, ukázal mu svýho momentálně vlajkovýho Samsunga v Otterboxu a vší silou s tim mrdnul o zed. Telefon úplně bez problémů, kryt akorát trošku bílej což prodavač letmo očistil prstem takže pán odcházel s novým Otterboxem který si nemůže vynachválit. Vyzkoušel jsem to samý s tehdy fungl novym iPhone 8 a za slastného adrenalinového tetelení pustil ho z balkonu +- 3,5 metru na beton. No problem. Jasně, platíš branding a u top značek i certifikace což znamená samozřejmě navýšení ceny ale rozdíl mezi třeba UAG Monarch a "odolnejma" lacinejma krytama z Číny je furt ještě jak nebe a dudy a na trek nebo festival bych tedy s s věcí za +- 1200 dolarů obutou do no name Číny případně dietního komerčního "odolného" pouzdra FAKT nejel každopádně proti gustu...
    https://www.reddit.com/r/apple/comments/snqgwl/in_your_experience_who_has_made_the_highest/
    Best iPhone Cases for Rugged & Heavy Duty Protection
    https://appleinsider.com/inside/iphone/best/the-best-heavy-duty-rugged-iphone-cases
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    W_NOICE78: To jsem zkoušel, je to prý opotřebením a ne skrytá vada
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam