• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    Za mě teda ios 16.1 prodloužilo výdrž baterky na 2 dny. To je super teda!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jinak od iOS 16.1 si % u baterky zobrazí třeba i ti co mají iP 12 MINI ;-) (nezkoumal jsem kdo všechno)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOC256: To miluju!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nejvtipnejsi je situace, kdy to do 0,5 sekund vyhleda spravny zaznam, aby o dalsich 0,5 sekund zmizel a vyfiltrovalo to nejaky balast :-D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ALI: na gmail používám gmail appku. Pracovní mail bohužel korporátní peklo app. Origo iOs mail mi taky nevyhovoval.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ALI: spark
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ALI: Když jsem ještě dělal na macu, tak jsem používal Thunderbird. Nevim teda jak je na tom dnes.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALI:
    Na iP to vyhledávání nefungovalo pořádně nikdy, ale nevím že by na jiné app to fungovalo lépe. Naopak na MacOS to prý byla jedna z největších předností oproti jiným klientům.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    ALI: Nativní aplikaci včetně hledání. Dnes večer má vyjít nový iOS se zlepšeným hledáním...
    ALI
    ALI --- ---
    po letech pouzivani nativni mail aplikace uz na to nemam. ani na macu ani na iphone proste nefunguje vyhledavani. musim jak debil do gmailu pres web a hledat tam.

    co pouzivate vy?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    K4N3C: Asi pockej na update 16.1 nebo pak Apple support. S exchange uctama je vic starosti jak uzitku :/
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    CORNELA: Jo, ale vycisti prohlizeci cache a vlez si do jednoho netextovyho klubu se 100+ v prohlizeci a uvidis, kolik tam pribude
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    DEIKSAC: Nyx paradoxně zabírá jen 12 mb
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    CORNELA: Cache navstivenejch stranek. Vlezes do jednoho obrazkovyho klubu tady a klidne mas 50+ MB na jedno nacteni, ktery browser po nejakou dobu drzi
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    SATOO: výměna SIM
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    SATOO: stará se musí nejdřív smazat
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    INSOMNIA: starý připojíš na wifi/data z jiné sim, odebereš esim. Nový připojíš na wifi/data jiné sim a naskenuješ původní qr kód z karty
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    KIDLI: tzn. tu stejnou kartu s RQ kodem a PINem, kterou jsem dostal k aktivaci eSIM pouziju po smazani ve starem zarizeni na aktivaci v novem?
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    INSOMNIA: šlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam