• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOLCON: Nene. Bohužel ten swipe na CZ klávesnici není. To jsem zatím bez toho. Jedu klasicky českou klávesnici a jen jí učím můj způsob psaní. Ale jde to rychle
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HERKULES: To ale v české klávesnici není nebo jsem slepý
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    HERKULES: takže učíš tu anglickou klávesnici česky?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOLCON: Jo. Učí se diakritiku podle mého zvyku a nabízí to další slova. S.K. je lepší, ale není to úplně blbý.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HERKULES: Jak jako učí? Ono už to umí nabízet další slova?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    AOTEAROA: Hele já jsem zatím na apple klávesnici. Dost rychle se to učí, takže to není úplně blbý.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    AOTEAROA: Za mě taky Gboard...
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    AOTEAROA: Gboard je asi nejpodobnější, případně hlasové diktování...
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    DUCATIMONSTER: ja pouzivam scaniverse a polycam, asi s tim celej byt nascanujes, jen to nebude jako z profi lidaru pro scanovani interieru. Nebo si nascanuj kazdej pokoj zvlast a pak je spojis treba v Blendru.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Přidávám se k nešťastným lidem, co pláčou po SwiftKey. Už tak to oproti androidu byla osekaná sračka, ale furt jsem aspoň rychle psala. Teď mam chuť ten iPhone zahodit. Nebo si přestat psát s lidma. Ale to já potřebuju!
    Tak až najdete dobrou náhradu, dejte vědět...
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Používáte nejakou aplikaci na LIDAR? Potřeboval jsem ted naskenovat jeden byt, poctive jsem tam s tím asi 15 minut behal a naskenovalo to asi 1/3 i kdyz se to tvářilo, ze je to celé ...
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    ALI
    ALI --- ---
    DSTEPZ: jj praveze to vim. neprepise.
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    ALI: Hele, jde to na macu (Kontakty - Predvolby - Sablona) . Otazka je, zda se to propise do iOSu - tam ta editace sablony chybi nebo sem slepej.
    ALI
    ALI --- ---
    DSTEPZ: me jde o to, abych tam nemusel jak debil pokazdy ty stejny pole pridavat
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    mel bych mit zitra k vyzvednuti v Plzni 14 pro 128 gb fialový.. já už mam, tak kdyby se někdo nemohl dočkat a nevadila by mu otočka do Plzně, rezervaci klidně přenechám
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    ALI: Myslim, ze ty inputy editovat nejdou. Jdou jen pridavat ty, co mas dole v nabidce pridat pole. Ostatni cpat asi do poznamky :-)
    ALI
    ALI --- ---
    vec, kterou taky resim uz dlouho a bal jsem se zeptat – jde nejak pri zakladani/editaci kontaktu upravit ten "template"? tzn. co se tam bude zobrazovat jako primarni telefon/email, pripadne tam mit defaultne treba pole "Job title"?

    dekuju
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    Za mě teda ios 16.1 prodloužilo výdrž baterky na 2 dny. To je super teda!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jinak od iOS 16.1 si % u baterky zobrazí třeba i ti co mají iP 12 MINI ;-) (nezkoumal jsem kdo všechno)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOC256: To miluju!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam