• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIRRA:
    jen pro upřesnění...
    Majitel je ten kdo má sluchátka/AirTag napárovaný. tedy klidně u sluchátek více než jeden člověk?

    A ten BUG zatím není opraven?
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    KOC256: To byl bug, mělo by to hlásit až ve chvíli kdy se vzdálí majitel (pak je druhá podmínka že se ten AirTag/device musí s tím potenciálně sledovaným člověkem začít hýbat, pokud jsou jen vedle sebe bez pohybu nějakou dobu tak by to neměl řešit).
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    VACA: Zhruba v oblasti kde byl home button swajpnes dolu
    VACA
    VACA --- ---
    Prosimvas pekne, nevim jak se strycka googla zeptat na jednu vec:
    U iphonu s home buttonem se dvojim poklepanim na home button (ne stisknutim) posunula cela obrazovka dolu pro pohodlnejsi ovladani jednou rukou.
    Jak se tohle dela iphonech bez home buttonu?


    (Dosluhuje mi staricka sedmicka, a nejak se nemuzu rozhodnout jestli 13 mini, nebo “fullsize”, nebo naopak SE 2022.
    Rekneme ze cena tady neni az tak stezejni faktor.
    SE22 by mi vlastne asi vyhovovalo nejvic, mj. i kvuli touch ID.. Ale je tam ten limit kapacity na 256gb, a me na moji sedme z teh 256 uz zas tak moc volnyho mista vlastne nezbejva.
    Mini mi prijde super velikost overall, ale trochu se bojim toho ze display je o malinko uzsi nez na SE….)
    Fullsize iphone beru jako posledni moznost. Je to proste celkem vetsi nez ta 7 kterou sem cely ty leta pouzival vez obalu.
    Ale vzhledem ke sklenenejm zadum bych to asi radsi chtel pouzivat s pouzdrem. Coz ten telefon zase jeste zvetsi:(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Moc jsem to nezkoumal a pokud to někdo ví, tak bude asi rychlejší odpověď něž samostudium, ale kamarádka dneska vznesla dotaz na funkčnost detekce sledování cizího AirTagu/sluchátek.

    Situace...
    Celé odpoledne (několik hodin) byla s kamarádkou někde na kafi v nákupním centru, pak jely domů sockou a až tam jí iPhone zahlásil, že ji sleduje cizí AirTag/jiné zařízení. Kamarádkla byla pořád nablízku. Dokáže někdo vysvětlit jak to funguje?

    Čekal bych, že dokud je v dosahu majitel, tak se nic hlásit nebude. Ale pak mi nedává smysl, že to v nějakou chvíli začalo bonzovat. Nebo jen anomálie?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Delší texty diktuji. To je nejrychlejší...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    AOTEAROA: Mně taky poskakuje. Ne všude. Ale když, tak se to nedá.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TANTRAMAN: Poskakuje, neda se to pouzivat.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    TANTRAMAN: Mě začala strašně blbnout, už na to jednou pomohl reinstal, tak sem to zkusila a pak zajistila že smolik, nicméně už to nebylo použitelný...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    TANTRAMAN: Mně taky funguje. Ale v mnoha případech blbne.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    AOTEAROA: Mně to pořád funguje. Co řešíš?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOLCON: Nene. Bohužel ten swipe na CZ klávesnici není. To jsem zatím bez toho. Jedu klasicky českou klávesnici a jen jí učím můj způsob psaní. Ale jde to rychle
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOLCON: to bych prezil.. jde mi spis o to, jestli tu eng klavesnici lze opravdu plnohodnotne naucit cesky :) a idealne zapomenout anglicky
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    SUBTITLES017: Akorát mi nenabízí české znaky…

    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HERKULES: To ale v české klávesnici není nebo jsem slepý
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    HERKULES: takže učíš tu anglickou klávesnici česky?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOLCON: Jo. Učí se diakritiku podle mého zvyku a nabízí to další slova. S.K. je lepší, ale není to úplně blbý.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HERKULES: Jak jako učí? Ono už to umí nabízet další slova?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    AOTEAROA: Hele já jsem zatím na apple klávesnici. Dost rychle se to učí, takže to není úplně blbý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam