• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    TRIPLT: Nevím, jestli pro jistotu, dával jsem prostě do televize nový účet. Platím to revolutem a virtualni kartou. Myslím, ze nejlevnější bylo Turecko za 25 kc měsíčně.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    DUCATIMONSTER: Takze pro jistotu nejakej samostatnej ucet? :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    TRIPLT: Používám. Zakládal jsem si na to ale nový účet co mam jen v televizi. Funguje to uz 4 měsíce.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Ahoj, trosku offtopic, tak se predem omlouvam. Vim ze to tady nekdo pred rokem (mozna vic) zminoval, ze lze aktivovat youtube premium napr v Argentine kde aktualni cena je cca 60 Kč. Nepouzivate to nekdo? Hlavne co me napada jestli google nejak nemuze rici, ze clovek nejak porusuje podminky a pak zablokovat a smazat celej ucet/gmail.
    Nevi nekdo? Diky! :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Ios máme poslední verzi.
    Ja chci zoatky SwiftKey!
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Funguje vsm v imessage mazání zpráv? Vcera jsen to zkoušel Mezi 11 pro a 12 pro a nešlo to. Nesmazalo to na druhém přístroji ani přečtenou ani nepřečtenou zprávu. Ios msje poskrfnj verzi.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    JIRRA: Mně takhle jednou blbly hodinky po změně tlf, i když se synchronizací zdálo, že je vše v pořádku. Odpojit, vymazat a připojit znovu a vše šlapalo
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    HERKULES: Taky bych rozhodně zkusil odpojit a připojit ty účty jestli nepomůže co jsem psal předtím
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Hele já asi osobně bych ty meilu smazal a pak je tam nastavil znovu. Tam bude někde nejakej skřítek svině
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    DOCKINEZ: Hmm tak to by mohlo bejt možná tím že ti notifikace chodí jen na lock screenu - koukni se do nastavení > oznámení > Mail, jestli tam není aktivovaný že ti oznámení chodí jen na uzamčenou obrazovku, že bys tam měl vypnuto aby ti to chodilo do oznamovacího centra?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DOCKINEZ: A kdy to teda nefunguje? Když se telefon vypne sám?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    JIRRA: mám k Poště připojený @icloud.com a @gmail.com, u obou služeb se to chová stejně.

    Ale v mezičase jsem přišel na to, že když bočním tlačítkem obrazovku telefonu manuálně zamknu, tak pak maily chodí a hlásí se korektně. Není to optimální, ale jako workaround to zatím funguje.
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    DOCKINEZ: Je to chování stejný u všech schránek (takže spíš device / nastavení) nebo jen u některý (server side)?
    A jak píše tady KOC256: , co je to za mail server a případně protokol? (imap/exchange?)
    A samo HERKULES: kouknout na nastavení oznámení, nebo jestli jsi třeba po nějakým updatu nezapnul Souhrn oznámení (tzn notifikace ti přijdou až v určitej čas).
    Podle toho co píšeš se mi to ale nezdá na nastavení zařízení, kdyby to byly jen notifikace tak tam ty maily jsou ve chvíli kdy otevřeš aplikaci a chybělo by jen oznámení, takže podle toho bych osobně tipoval na nastavení připojení na ten mailovej server.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MUI: uups díky já to hledal v nastavení a ne v appce
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DOCKINEZ: Ještě mě napadlo, jestli v oznámení nemáš oznámení pro mail vypnutý?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOCKINEZ:
    odebrat / přidat účet?

    Tvůj mail PUSH podporuje (Exchange třeba)?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KOC256: To jsem zkoušel. Dokonce jsem zkoušel i zrušit Push a nastavit vyzvedávání na 15 minut (jako že radši o pár minut pozdě, než vůbec), ale bez výsledku.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Nevíte, jestli jdou nastavit zvlášť notifikace pro kalendáře v rámci jednoho účtu - sdílíme si kalendáře s ženou kvůli tomu, abysme věděli, kdy si můžem něco naplánovat, ale nepotřebuju notifikaci, že má žena jít ke kadeřníkovi :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOCKINEZ:
    restart?
    vypnout app (vyhodit ) a otevrit.

    Toto se mi stava ale velmi zridka...

    Nemas nastaveny nejaky rezim spanku nebo tak neco?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hoj, mám dotaz/trabl - pořídil jsem novej iPhone 13 a nefunguje mi oznámení na příchozí e-maily. Pro práci potřebuju, aby, když mi někdo pošle e-mail, aby telefon e-mail stáhnul do Pošty a hned mne upozornil, že k tomu došlo.

    To nefunguje. Nový e-maily se v Poště načtou, jen když ji přímo otevřu. Jinak ani prd, nic se samo nesynchronizuje/nestahuje.

    Přitom to mám nastavený tak, jak mi to u iPhone 7 fungovalo bez problémů, tedy:

    * Nastavení > Pošta > Účty > Vyzvedávání dat nast. na Push (zkoušel jsem i na 15 minut, ale výsledek stejnej, nic se samo nestahuje)

    Nemáte prosím někdo nápad, co můžu přehlížet? Bohužel pokud tohle nerozchodím, tak je pro mne telefon nefunkční.

    Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam