• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Ios máme poslední verzi.
    Ja chci zoatky SwiftKey!
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Funguje vsm v imessage mazání zpráv? Vcera jsen to zkoušel Mezi 11 pro a 12 pro a nešlo to. Nesmazalo to na druhém přístroji ani přečtenou ani nepřečtenou zprávu. Ios msje poskrfnj verzi.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    JIRRA: Mně takhle jednou blbly hodinky po změně tlf, i když se synchronizací zdálo, že je vše v pořádku. Odpojit, vymazat a připojit znovu a vše šlapalo
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    HERKULES: Taky bych rozhodně zkusil odpojit a připojit ty účty jestli nepomůže co jsem psal předtím
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Hele já asi osobně bych ty meilu smazal a pak je tam nastavil znovu. Tam bude někde nejakej skřítek svině
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    DOCKINEZ: Hmm tak to by mohlo bejt možná tím že ti notifikace chodí jen na lock screenu - koukni se do nastavení > oznámení > Mail, jestli tam není aktivovaný že ti oznámení chodí jen na uzamčenou obrazovku, že bys tam měl vypnuto aby ti to chodilo do oznamovacího centra?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DOCKINEZ: A kdy to teda nefunguje? Když se telefon vypne sám?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    JIRRA: mám k Poště připojený @icloud.com a @gmail.com, u obou služeb se to chová stejně.

    Ale v mezičase jsem přišel na to, že když bočním tlačítkem obrazovku telefonu manuálně zamknu, tak pak maily chodí a hlásí se korektně. Není to optimální, ale jako workaround to zatím funguje.
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    DOCKINEZ: Je to chování stejný u všech schránek (takže spíš device / nastavení) nebo jen u některý (server side)?
    A jak píše tady KOC256: , co je to za mail server a případně protokol? (imap/exchange?)
    A samo HERKULES: kouknout na nastavení oznámení, nebo jestli jsi třeba po nějakým updatu nezapnul Souhrn oznámení (tzn notifikace ti přijdou až v určitej čas).
    Podle toho co píšeš se mi to ale nezdá na nastavení zařízení, kdyby to byly jen notifikace tak tam ty maily jsou ve chvíli kdy otevřeš aplikaci a chybělo by jen oznámení, takže podle toho bych osobně tipoval na nastavení připojení na ten mailovej server.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MUI: uups díky já to hledal v nastavení a ne v appce
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DOCKINEZ: Ještě mě napadlo, jestli v oznámení nemáš oznámení pro mail vypnutý?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOCKINEZ:
    odebrat / přidat účet?

    Tvůj mail PUSH podporuje (Exchange třeba)?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KOC256: To jsem zkoušel. Dokonce jsem zkoušel i zrušit Push a nastavit vyzvedávání na 15 minut (jako že radši o pár minut pozdě, než vůbec), ale bez výsledku.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Nevíte, jestli jdou nastavit zvlášť notifikace pro kalendáře v rámci jednoho účtu - sdílíme si kalendáře s ženou kvůli tomu, abysme věděli, kdy si můžem něco naplánovat, ale nepotřebuju notifikaci, že má žena jít ke kadeřníkovi :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DOCKINEZ:
    restart?
    vypnout app (vyhodit ) a otevrit.

    Toto se mi stava ale velmi zridka...

    Nemas nastaveny nejaky rezim spanku nebo tak neco?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hoj, mám dotaz/trabl - pořídil jsem novej iPhone 13 a nefunguje mi oznámení na příchozí e-maily. Pro práci potřebuju, aby, když mi někdo pošle e-mail, aby telefon e-mail stáhnul do Pošty a hned mne upozornil, že k tomu došlo.

    To nefunguje. Nový e-maily se v Poště načtou, jen když ji přímo otevřu. Jinak ani prd, nic se samo nesynchronizuje/nestahuje.

    Přitom to mám nastavený tak, jak mi to u iPhone 7 fungovalo bez problémů, tedy:

    * Nastavení > Pošta > Účty > Vyzvedávání dat nast. na Push (zkoušel jsem i na 15 minut, ale výsledek stejnej, nic se samo nestahuje)

    Nemáte prosím někdo nápad, co můžu přehlížet? Bohužel pokud tohle nerozchodím, tak je pro mne telefon nefunkční.

    Díky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HERKULES: Obcas se to proste stane.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    KOC256: Jako jo, nic se defakto nestalo. Telefon to nijak neovlivnilo. Spíš mě zajímá to proč. Nemám úplně rád, když si elektronika dělá co chce. :)
    CESKI
    CESKI --- ---
    ONDRA_99: Jsem to napsal jako pologramot. Rodinné sdílení máme, ale chci, aby si adobe platila sama(potřebuje to pro svůj byz). ;)
    CESKI
    CESKI --- ---
    HONCKA: Myslel jsem si to. Děkuji. Chtěl jsem jí to co nejvíce zjednodušit. 🙏🏻
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam