• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    HERKULES: kdyz tu polozku rozkliknes, je tam napsano, ze jsou to Cache, logy a podobne - tedy docana data
    vyzkousej telefon restartovat a velikost by se dle meho mela zmensit
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Řešil jsem u táty na jeho IP 7 nedostatek místa. Trochu jsem mu optimalizoval to co tam má atd a narazil jsem na položku systémová data. A docela mě překvapilo, že u jeho 32 gb telefonu to zabíralo cca 1/3 kapacity.

    Pak jsem koukal u sebe a mám to tam taky. Zabírá mi to ještě o 10 gb víc, ale ve 256 se to ztratí.

    Co to prosím je? Systém je uveden úplně zvlášť. Dá se s tím nějak pracovat?

    PULKA
    PULKA --- ---
    ONDRA_99: Právě že nikam, ukazuje to tohle a kliknout se na nic nedá https://www.loom.com/share/1ca26de85c734b528cf9a62fd4d51b8e
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    PULKA: Tak pak bych tapnul na ten text u te polohy a koukal se kam te to odvede.
    PULKA
    PULKA --- ---
    ONDRA_99: Myslím si, že jo - dokonce mi to nabízí její stažení

    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    PULKA: Koukni jestli jsi ji smazala z telefonu a ne jen z plochy.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Kde se bere tadyten pristup k poloze? Pise mi to dame jidlo, ale appku jsem nainstalovala pred 14 dny a hned pak smazala a anemuzu to nikde dohledat. Predem dik

    PHAILO
    PHAILO --- ---
    DUCATIMONSTER: Tak s tím se bez jailbraku nic udělat nedá.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    DUCATIMONSTER: Já předpokládal baterku jako baterii.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    PHAILO: To asi ne , ne? On chce mit světlo na zamknute obrazovce. Na druhé straně , než je ikona foťáku.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    REDSNAKE: Jde o widget. Pro jeho přidání je třeba zeditovat plochu. To se dělá tak, že na odemčené ploše podržíš prst a pak už lze editovat.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ZVIRATKO: neberu to jako pruzeni, rad se necham inspirovat a vyzkousim neco :) treba bude neco konecne adekvatni nahradou a budu se moct vyprdnout na Documents :) kazdopadne dekuji za konzultaci :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SUBTITLES017: ok, uz nebudu prudit :-) ale ten iTunes Match bych zkusil, je to aspono neco vetsi jistota, ze se ti to neztrati...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ZVIRATKO: ja vim :) ale tohle je typicka vec, kterou ja budu stahovat a poslouchat.. v settings bohuzel toto zmeni nelze / nenasel jsem.. ja bych klidne rad vyuzil neco jinyho, ale vzdycky narazim na neco, co me donuti jiz zpet k Documents..
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SUBTITLES017: no tak kdyz to nema ID3 tag tak to nema co ukazat :-D mrkni jestli na to nekde neni volba, ze to ukazuje filename misto tagu...
    ale prehravacu bude hromada, ja jen navadim na to co jsem osobne pouzil (ale ja sel hlavne po tom aby to umelo Hi-Res a DAC)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ZVIRATKO: do vox poslu soubor z Documents a neukaze se mi v Library nazev, nic.. jen kdyz pak na to kliknu, tak vlastne zjistim, co ze to v ze knihovne je.. naprd.. :/ tohle je treba soubor, ktery jsem stahl z youtube, pac to nikde jinde neni..

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    REDSNAKE: To tam je automaticky. Na tom se to asi nebude ..
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DUCATIMONSTER: Ok, tam je a vlastne jde vysunout ovladaci centrum i bez odemknuti telefonu, good point. Ale u nej jsem videl ikonu baterky primo na plose zamknute obrazovky
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    REDSNAKE: Asi by mela jit dat do ovládacího centra , ne? Nastavení -> ovládací centrum
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Nevíte prosím jestli lze na iPhone SE s iOS 16.1.1 přidat na uzamykací obrazovku baterku? Kolega to na nějakém novějším iphonu má, ale mě se to tady nedaří najít a vždy když chci zapnout baterku musím telefon odemknout a vyjet se spodní lištou a lovit to mezi ikonkama. Tuším že to jde i nějakým HW magic clickem, ale to asi nemám kapacitu si zapamatovat a rád bych to měl na té uzamykací obrazovce.
    Případně dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam