• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    WOJTISHEK: CO znamená držet všechny 2FA ve správci hesel?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    WOJTISHEK: Také udělám změny :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    FRK_R23: Proto od te doby nepouzivam Google Authenticator, ale presel jsem nejdrive na Authy a ted uz si drzim vsechny 2FA ve spravci hesel.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Mno tak jsem právě celkem s hrůzou zjistil, že když se mi přenesou data ze starýho telefonu na novej, tak se nepřenese Google Authenticator.

    Je tam možnost importovat data ze starého do nového, ale to jsem nevěděl. Takže jsem starej samo už smazal.

    Šikovnej Frk... to zas bude psycho to všechno udělat znova.

    No jen jsem si chtěl tak postěžovat. Všechno to přenese a zrovna tohle ne. Fuck me.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Aby se aktivovala
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: Zkratky jsou ok jen bohuzel nefungujou pri diktovani... vzdy musim smazat to posledni pismenko a dopsat manualne :/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    Dej se do adresáře a občas si napiš. když to zkope, tak to oprav? někdy opravy nabízí...

    Jinak na základní fráze mám zkratky:
    dd -> Dobrý den,
    sjk - S pozdravem Jan Koc...
    himl -> himllaudondonrvetrkrucajselement
    jo -> jebat Opavu
    a další nejpoužívanější :-)
    Ale ty nestačí diktovat.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: Nejaka rada jak naucit me? :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    U mě se učí asi z adresáře nebo mailů, protože i divná příjmení to napíše dobře. Naopak to nenapíše dobře "Mekong" :-)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    FLLIP: Ve slovniku jsem zkousel, ale bud delam neco bble nebo to nema na to vliv. :/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BRUSINKA:
    Jo to je vsude. Ma to jeste jiste omezeni...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KOC256: Tak bohuzel nativni aplikace zpravy na apple watchkach smajliky nedava, pokyn prepise doslova :/ a opravu (tzn. novy diktovani) obvykle zacina velkym pismenem, i kdyz je to v pulce vety...
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TRIPLT: Asi záleží jaké mas příjmení, mě to Honzu Nováka napíše správně :) Zkusil bych si ho přidat do slovníku správně napsané.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Ahoj, kdyz se tu resi to diktovani. Neprisel jste prosim nekdo na to jak pri diktovani zaridit aby siri spravne napsala "pozdrav"?

    "S pozdravem Velke Velke?

    Prijmeni mi vzdy napise malym pismem a ani za nic jsem neprisel na to jak to vyresit.

    Diky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BRUSINKA: :-)
    :-(
    Mrkající smajlík (podle dokumentace tohle by se taky mělo měnit na smajlík, ale nestalo se tak.)

    Tohle jsem teď napsal diktováním. Za měna za obrázky je pak vždy asi věci aplikace. Protože třeba WhatsApp mi to mění za obrázky.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    A emotikony vám jdou diktovat? Našla jsem třeba "mrkající smajlík", ale taky mi to z toho obrázek neudělá...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOLCON:
    pokud vím, tak ne. Za mě nějvětší bolest.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Dá se už nějak říct při diktovani v češtině , aby smazal posledni slovo? Našel jsem vymaž slovo ale to mi nic nedělá
    PULKA
    PULKA --- ---
    SH_PANDA: no, taky si myslím, nešlo se mu vyhnout, ale příště si na to myslím už vzpomenu.

    Díky všem, zdá se, že se tomu nedá vyhnout.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    PULKA: imho tam maji bug a neudelas s tim nic - asi jedine neplatit pres apple pay?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam