• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    DUKED
    DUKED --- ---
    BOZA: istyle, iwant, cesky servis, isetos
    BOZA
    BOZA --- ---
    Prosim mate nekdo dobrou zkusenost kde nechat vymenit baterku pro iphone SE1. nejlepe za originalni? Jen primo u Applu nebo je to sehnatelne i nekde jinde? V originale je tam Li-ion, co jsem koukal na nabidky tak ty nahradni jsou vetsinou Lipol.

    Jeden tel. v rodine jsme nechali nekde vymenit baterku, jakou tam dali nevim. V zasade to funguje ok, ale jak je teplota pod 7C tak se telefon uplne vypina. Coz nedelala ani ta puvodni. Ktera ale zase uz mela malou kapacitu a kvuli tomu se menila. Dik.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Ok... Ne že by tam nebyli ty samý lidi jako tady...
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    KOLCON: že na hodinky je tu separátní diskuze.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOLCON: Zkus se zeptat tam.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Používáte někdo na hodinkách nějakou použitelnou českou klávesnici? Klidně placenou...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OT_:
    To ano, to je dementní, že stejné pozadí je třeba opakovaně přidat do nového "typu"... :-(
    OT_
    OT_ --- ---
    LADY_MYSKA: Taky mi to po aktualizaci na ios16 nešlo změnit. Musel jsem přidat nový wallpaper a tam už to šlo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LADY_MYSKA:
    hmm nejde natacet video zamcene obrazovaky :-)

    No proste zamkni mobil, rozni ho, podivej se na neho, ale nejdi na plochu. Pritlac na lockscreenu a zobrazi se ti editace plochy. Pak budes mit ohranicene jednotlive bloky (cas, ...). klikni na cas a tam to uz mas...

    Pokud nevis, tak asi nekoho pozadej nebo mozna nekdo vysvetli lepe...
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KOC256: tohle se mi nedari najit
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KOC256: ne, drive jsem to mela takhle

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LADY_MYSKA: Pripadne v prizpusobeni (dlouhy tap na odemcene lock sreene” si vyber barvu textu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LADY_MYSKA: Neni to diky pozadi? Videl jsem i ze nejake pozadi schovavalo i kus hodin. Tak mozna dat nejaky normalni obrazek?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Prosim, jak hodinam vratit jas?

    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADBANANA: našel jsem s USB-C, ale potřeboval bych tohle s lightingem
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    HONCKA: Podle mě se takový dělají kvůli myšce a jejímu diskutabilnímu konektoru zespod.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Nevíte, jestli se někde prodává lomený lighting kabel, ale ne do boku, ale dozadu? Chtěl bych udělat ze starého ipadu mini dashboard k home assistantu na zeď, ale nelíbí se mi, jak z toho trčí ten nabíjecí kabel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam