• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KIA
    KIA --- ---
    ERVIN: Stalo se mi jednou v autě. Podezřívam, ze bylo chladno. Žádná tekutina nebyla. Vytrela jsem konektor, chvíli používala navigaci bez kabelu a po asi půl hodině připojila zpět.
    CROSS
    CROSS --- ---
    CROSS: doplnim, že žádná voda ani jiná tekutina v tom konektoru nebyla patrná
    CROSS
    CROSS --- ---
    ERVIN: ano, už se mi to stalo, usoudil jsem, že tekutina (voda) se tam dostat mohla při koupání dítěte, nabil jsem to na Qi nabíječce a do rána to asi vyschlo, neb pak jsem už hlášku neviděl.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Tohle už jste někdo viděl? Já teda poprvé... na suchym stole z ničehož nic. Neorigo kabel píchlej do origo nabíječky...

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    U jednoho kontaktu mi neustale mizí a objevuje se v messages obrazek. Nevite jak tomu zabránit? Obcas tam je , obcas tam neni. U všech ostatních by mi to bylo jedno , ale u manzelky bych fotku rad mel. Ta konverzace ma celkově kolem 20 gb a mazat bych ji nechtěl.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KAZATELL: Co presne tim myslis? Nevim jak bych “dropnul” text. Pokud tim myslis AirDrop.
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    KAZATELL: je to mozne
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    LOJZAK: A nebyla ta zprávě jed dropnutá? Třeba jsi byl jen jediné zařízení v dosahu
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    KOC256: bylo to na namesti , s heslem 1-9 . Vubec nemel paru kdo sem
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Vsak prave. me jedine napadlo ze te nejak "zna" (neni to mozny?) a proste ti poslal SMS. Vim ze se minimalne drive daly posilat SMS co se ti jen zobrazily ale nikam se neukladaly. Ale to uz je taky hodne stara zkusenost.
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    KOC256: ipcka a nazev zarizeni lze zjistit apkou net analyzer . Bohuzel ale nelze pres ni posilat zpravy
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nemyslím si že toto jde.
    nejde ani zjistit kdo konkrétně je připojený...
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    KOC256: pripojil jsem se ze sveho ip6s na hotspot neznameho ip . Za minutu mi to zarizeni poslalo zpravu na obrazovku : delas si prdel ? Chci to umet taky :)
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    Z meho zarizeni ip12 do pripojenych zarizeni
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOJZAK:
    odkud kam?
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    ahoj , je nejaky zpusob jak poslat zpravu na pripojene zarizeni , kdyz mam aktivovany hotspot?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Přehled zabezpečení dat na iCloudu - Podpora Apple (CZ)
    https://support.apple.com/cs-cz/HT202303
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZVIRATKO: Kriminalka se tam dostala. Stacilo oficialne zazadat dle zakona.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KOC256: tak to bylo stejne spis jen teoreticky, pokud po tobe nejde nejaka US agentura nebo podobne. Hlavni je, ze by default se tam nedostane Franta Vomacka co dela ze dela na kriminalce, soused kterymu obcas visis na wifi a spravce site ve skole co sbira nahaty fotky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak na iPadu mi to dneska nabidlo 16.3 GM a uz tam jde zapnout kompletni E2E sifrovani.

    Takze pada duvod nepouzivat iCloud z duvodu pristupu Apple k datum.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam