• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZVIRATKO: Kriminalka se tam dostala. Stacilo oficialne zazadat dle zakona.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KOC256: tak to bylo stejne spis jen teoreticky, pokud po tobe nejde nejaka US agentura nebo podobne. Hlavni je, ze by default se tam nedostane Franta Vomacka co dela ze dela na kriminalce, soused kterymu obcas visis na wifi a spravce site ve skole co sbira nahaty fotky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak na iPadu mi to dneska nabidlo 16.3 GM a uz tam jde zapnout kompletni E2E sifrovani.

    Takze pada duvod nepouzivat iCloud z duvodu pristupu Apple k datum.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nemate nekdo nejaky obal na iP 14 PRO, ktery by srovnal zada do roviny. Na 12 mini jsem mel s vystouplymi rohy. Coz u 14 by byly asi uz poradne vesaky ale treba to nekdo elegantne vymyslel.

    Jo a nemyslim ty puffer kryty co to budou v lete pekne zahrivat :-)

    A pak nejake doporuceni na elegantni kryty ve stylu Pitaka, Tactical?
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    Ma pri soucasnem kurzu smysl si jet koupit 14 pro do Drazdan? Jsou s tim nejake komplikace? Diky moc
    DUKED
    DUKED --- ---
    BOZA: Mam
    BOZA
    BOZA --- ---
    DUKED: Mas s tim osobni zkusenost, ze je po vymene od nich baterka jak nova ne ze takhle kolabuje pri naznaku chladu?

    Schvalne jsem se koukal do specifikace iphonu a zaujalo me, ze pracovni teplotu udavaji 0°C a asi do 50°C jestli si pamatuju dobre. Intuitivne bych cekal, ze by se par stupnu mrazu na zimu mohlo hodit, ale asi jim to za ty testy nestoji....
    DUKED
    DUKED --- ---
    BOZA: istyle, iwant, cesky servis, isetos
    BOZA
    BOZA --- ---
    Prosim mate nekdo dobrou zkusenost kde nechat vymenit baterku pro iphone SE1. nejlepe za originalni? Jen primo u Applu nebo je to sehnatelne i nekde jinde? V originale je tam Li-ion, co jsem koukal na nabidky tak ty nahradni jsou vetsinou Lipol.

    Jeden tel. v rodine jsme nechali nekde vymenit baterku, jakou tam dali nevim. V zasade to funguje ok, ale jak je teplota pod 7C tak se telefon uplne vypina. Coz nedelala ani ta puvodni. Ktera ale zase uz mela malou kapacitu a kvuli tomu se menila. Dik.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Ok... Ne že by tam nebyli ty samý lidi jako tady...
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    KOLCON: že na hodinky je tu separátní diskuze.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOLCON: Zkus se zeptat tam.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Používáte někdo na hodinkách nějakou použitelnou českou klávesnici? Klidně placenou...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OT_:
    To ano, to je dementní, že stejné pozadí je třeba opakovaně přidat do nového "typu"... :-(
    OT_
    OT_ --- ---
    LADY_MYSKA: Taky mi to po aktualizaci na ios16 nešlo změnit. Musel jsem přidat nový wallpaper a tam už to šlo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LADY_MYSKA:
    hmm nejde natacet video zamcene obrazovaky :-)

    No proste zamkni mobil, rozni ho, podivej se na neho, ale nejdi na plochu. Pritlac na lockscreenu a zobrazi se ti editace plochy. Pak budes mit ohranicene jednotlive bloky (cas, ...). klikni na cas a tam to uz mas...

    Pokud nevis, tak asi nekoho pozadej nebo mozna nekdo vysvetli lepe...
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KOC256: tohle se mi nedari najit
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KOC256: ne, drive jsem to mela takhle

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam