• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ZVIRATKO:
    HERKULES:

    Jo po otočení se to spraví. Jsem rád, že se to neděje jenom mně. Ale radši bych byl, kdyby se to nedělo vůbec :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FRK_R23: Taky mi to sem tam dělá. Naštěstí málokdy. Přepnu na jinou a zpět a je to v cajku
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FRK_R23: jo a fix u me je preklopit displej, a kdyz to nejde tak zmenit klavesnici tam a zpatky...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FRK_R23: dela mi to taky. A jeste horsi veci jako ze je ji pulka mimo obrazovku. Vypada to, ze udelat dobrou klavesnici na iOS je pomalu na nobelovku, jinak si nedokazu vysvetlit proc neni ani jedna jedina pouzitelna :-(
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nevíte někdo proč mi občas klávesnice udělá tohle?

    Používám gboard a latest iOS.

    Dik

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Tipsport
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: tak si to nastav jako alias na GMailu. Ale to jsou teda profici...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Chci si nechat smazat účet (registraci, kde mám uveden ten "fake" email) a oni chtěj pro smazání poslat meil z toho emailu, pod kterým jsem tam registrován
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: hmm, tak zatim jsem zpusob nenasel, a to jsem si to zkusil pridat i jako Custom Domain :-) Co muzes udelat je pridat si to jako mail na GMailu (teda myslim, ja pouzivam GAFYD) a pak tam z toho jde odesilat. Ale prijdes tim nejspis o anonymitu, myslim ze nekde v hlavickach ta tvoje gmail adresa bude. Bez znalosti toho, proc to potrebujes, se blbe radi.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Jj. Myslím tu první možnost. Že mám hide my email když se někde registruju. Icloud+ mám.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: pockej, oni jsou dva typy adres - jedno je Hide my email kdyz se nekde registrujes, druhe je ze si vytvoris Hide my email alias. A ted koukam, ze co jsem nevytvoril rucne ale prave pri registraci takhle pouzit nejde. Hmmm... Zkus napsat na support, asi si platis iCloud+, ze?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Aha. Já mail na cloudu nemám zapnutý. Vůbec žádný meil na icloud.com nemám. Jen používám ty aliasy a až teď jsem narazil na potřebu z jednoho něco odeslat.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: a blblo mi to, obcas mi to nezobrazilo zadne adresy, obcas tam byla jen jedna, ale nejak takhle jsem to vyresil a uz se mi to mesic-dva nestalo
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: to by si mel Mail nacist. Pokud ne zkus v iCloudu mail vypnout a zapnout, pripadne na desktopu restartovat Mail.app/reboot... :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DUCATIMONSTER: Ano. To jsem ale pochopil, že to vytvoří nový "alias". Já bych ale potřeboval napsat meil z již vytvořeného a existujícího aliasu.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HERKULES: Napsat email a kliknout na odesílatele. Tam muzes zvolit skrýt muj email.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Ahoj,

    používám u pár služeb funkci skrýt e-mail. Vše chápu, vše super. Ale teď jsem narazil, že bych z toho "skrytého emailu" potřeboval jeden e-mail odeslat.

    Lze to nějak? Dík
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Mám problém při povolování instalace aplikací dětem, tj když si dají, že chtějí instalaci povolit, tak se mi neukáže notifikace, kde bych to mohl povolit, všichni máme ios 16.3, ale nefungovalo to ani u předchozí 16.2. a nefunguje jim, ani když jim to v nastavení povolím, aby si to mohli instalovat bez omezení.
    Takže teď, když si chtějí něco nainstalovat, tak to musím obcházet přes díru (to by asi taky nemělo fungovat), že si to nainstaluju sám a pak si to najdou na appstore v rodinných nákupech, kde to jde nainstalovat bez požádání.
    Nevíte co s tím?
    DIDA
    DIDA --- ---
    BOXY: Ta aplikace vypadá super, to bude přesně to co potřebuji. Díky moc.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BOXY: i já používám tento, jsem s ním moc spokojená
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    DIDA: Koukám, že tu máš naštěstí rady od ostatních. Já jsem podobný problém (sdílení audioknih s rodinou) vyřešil přes Plex Media Server nainstalovaný na můj NAS a aplikaci Prologue. Chápu ale, že to není řešení pro každého...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam