• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    DIDA
    DIDA --- ---
    BOXY: Ta aplikace vypadá super, to bude přesně to co potřebuji. Díky moc.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BOXY: i já používám tento, jsem s ním moc spokojená
    CITRONAK
    CITRONAK --- ---
    DIDA: Koukám, že tu máš naštěstí rady od ostatních. Já jsem podobný problém (sdílení audioknih s rodinou) vyřešil přes Plex Media Server nainstalovaný na můj NAS a aplikaci Prologue. Chápu ale, že to není řešení pro každého...
    BOXY
    BOXY --- ---
    DIDA: Já používám na audio knihy MP3 Audio Books Player (https://apps.apple.com/cz/app/mp3-audiobook-player/id891797540?l=cs%29, ten umí taky hromadu formátů a zdrojů, já to tam tuším nahrával přes wifi (web interface), ale umí i různé cloudy. Plus to má fajn rozhraní a hodně dalších features...
    DIDA
    DIDA --- ---
    PEJR: Přehrává se to v tom co je na screenshotu. Sdílení do další aplikace tam je, ale aplikace Knihy tam vybrat nejde.

    DIDA
    DIDA --- ---
    MUXX: Díky, vyzkouším.
    PEJR
    PEJR --- ---
    DIDA: V cem se mu to otevre kdyz to otevre z tech souboru? Mela by tam u toho bejt ta "Share" ikona, kde se da pak vybrat applilace ve ktery to chces otevrit
    MUXX
    MUXX --- ---
    DIDA: Resil jsem to pres aplikaci BookPlayer ktera to umi z icloudu.
    DIDA
    DIDA --- ---
    Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je nějaká možnost jak přidat audio knihu ve formátu .m4b přes iCloud Drive? Jde mi o to, že bych potřeboval tátovi občas na dálku do jeho iPhone přidat nějakou knihu. Do jeho iCloud ji sice nahraju, on si jí přes soubory v iPhone i může pustit, ale nedá se nainportovat do aplikace Knihy. A když to pouští přes soubory, tak si to samozřejmě nepamatuje kde skončil, nejde přeskakovat po kapitolách, atd.
    U sebe to řeším tak, že si ji na MACu přidám do aplikace Knihy a ona se pak sama sesynchronizuje s mým iPhone. Ale nevím jak to řešit s jeho.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MOTEONE: Ja nepoznal rozdil. Takze v poho.
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    KOC256: Jak to jede? Vše v pohodě?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: nene.. resp v tom to zhasne prakticky hned a je to tak správně.. takhle mi ten displej zhasne třeba za pár minut
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUBTITLES017: A nedela to pri rezimu spanku?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOC256: jsem myslel, že to nová aktualizace vyřeší, ale mně se ten always on pořád zhasíná, já to nechápu :-D iphone 14 pro max.. dělá to teda opravdu asi jen večer, takže nevím, jestli to není featura, ale nezdá se mi.. prostě mám zapnutý always on a displej mám zhasnutý.. někdo s 14 pro max komu se to taky děje? na 14 pro se mi to myslím nestávalo..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    16.3
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    PEJR: Super, pristup k apple id mam, vyzkousim! Diky
    PEJR
    PEJR --- ---
    BRUSINKA: Jako nouzovku muzes zkusit recovery mode, jestli mas pristup k danu apple id, tak by to melo fungovat

    If you can't update or restore your iPhone or iPod touch - Apple Support
    https://support.apple.com/en-us/HT201263
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    FLLIP: jj, to me napadlo, ze ho vezmu na prochazku, ale bojim se, ze neuspeju, pouzivala jsem ho dost kratce a predevsim jako druhej tlf v zahranici :-/
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    BRUSINKA: Co se zkusit přiblížit k nějaké wifi sítí, kterou "zná" z doby kdy byl používaný?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    CROSS: To vypada nadejne, jeden iphone navic mi tam prebyva (jsem trochu trubka a vsechny moje iphony se jmenujou stejne, coz v tyhle chvili neni prakticky), blby je, ze se ten tlf smaze teprve tehdy, kdyz se pripoji k internetu - aktualni heslo k domaci wifi ocividne v pameti nema. Takze nasledujici otazka zni, jak pripojit zablokovany iphone k internetu? Hotspot na nem nepustim, heslo k wifi nezadam, pripojeni kabelem k macu nedela nic... mam zacit preparovat simku, nebo to je zbytecny krok?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam