• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    PSYCHO: Ty kurvy (Adobe) na mě normálně poslaly sw audit, jestli mám v pořádku licence toho jejich sračko pdf sw
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PSYCHO: Dyk jo, chabej pokus o humor :) příště se polepším!:)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FRK_R23: No tak Adobe je pripad sam pro sebe.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PSYCHO: Třeba už Apple dělá jako Adobe custom chyby pro každýho usera, abychom se moc nenudili :))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FRK_R23: Ja nevim co s tim delate 🤷‍♂️
    Jedu na bete od doby co byla closed a nic takovyho jsem nezazil 🤣
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZVIRATKO:
    Systemova to nedela.

    Tak nejak kdyz jsem obcas pouzival ty nesystemove, tak ruzne padaly a bugovaly. Dokonce sla fama, ze to Apple sabotuje… …treba jo :-).
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HERKULES: Zrovna tohle pozoruji už déle, to je fakt.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FRK_R23: Já si ale myslim, že ten problém s klávesnicí byl i v minulé verzi
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ZVIRATKO: Tahle verze ios je vůbec taková zabugovaná :/
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FRK_R23: mam pocit ze mi to delala i systemova klavesnice, rekl bych ze to bude bug v iOS. A nebude prvni, asi pul roku opravovali bug s rotaci youtube, a pri rotaci se vubec ruzny veci porad rozbijej :(
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ZVIRATKO:
    HERKULES:

    Jo po otočení se to spraví. Jsem rád, že se to neděje jenom mně. Ale radši bych byl, kdyby se to nedělo vůbec :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FRK_R23: Taky mi to sem tam dělá. Naštěstí málokdy. Přepnu na jinou a zpět a je to v cajku
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FRK_R23: jo a fix u me je preklopit displej, a kdyz to nejde tak zmenit klavesnici tam a zpatky...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FRK_R23: dela mi to taky. A jeste horsi veci jako ze je ji pulka mimo obrazovku. Vypada to, ze udelat dobrou klavesnici na iOS je pomalu na nobelovku, jinak si nedokazu vysvetlit proc neni ani jedna jedina pouzitelna :-(
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nevíte někdo proč mi občas klávesnice udělá tohle?

    Používám gboard a latest iOS.

    Dik

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Tipsport
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: tak si to nastav jako alias na GMailu. Ale to jsou teda profici...
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Chci si nechat smazat účet (registraci, kde mám uveden ten "fake" email) a oni chtěj pro smazání poslat meil z toho emailu, pod kterým jsem tam registrován
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: hmm, tak zatim jsem zpusob nenasel, a to jsem si to zkusil pridat i jako Custom Domain :-) Co muzes udelat je pridat si to jako mail na GMailu (teda myslim, ja pouzivam GAFYD) a pak tam z toho jde odesilat. Ale prijdes tim nejspis o anonymitu, myslim ze nekde v hlavickach ta tvoje gmail adresa bude. Bez znalosti toho, proc to potrebujes, se blbe radi.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Jj. Myslím tu první možnost. Že mám hide my email když se někde registruju. Icloud+ mám.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HERKULES: pockej, oni jsou dva typy adres - jedno je Hide my email kdyz se nekde registrujes, druhe je ze si vytvoris Hide my email alias. A ted koukam, ze co jsem nevytvoril rucne ale prave pri registraci takhle pouzit nejde. Hmmm... Zkus napsat na support, asi si platis iCloud+, ze?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ZVIRATKO: Aha. Já mail na cloudu nemám zapnutý. Vůbec žádný meil na icloud.com nemám. Jen používám ty aliasy a až teď jsem narazil na potřebu z jednoho něco odeslat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam