• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Tyjo , co je to za haluz, ted je tam najednou 8000 fotek. Iphone 11 pro 256gb

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: V úložišti ale asi jsou. Jen nejsou vidět v galerii.

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Manželce včera zmizelo asi 14000 fotek. Jediné , co se s tim dělalo byla aktualizace na 16.3.1.
    Nevíte někdo , kam prosim kouknout jestli to jde nějak zachránit?

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    16.3.1
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    sali me zrak nebo maji skutecne slevy na nove veci??
    Valentýn | iStores - Apple Premium Reseller - iPhone, iPad, Mac, iPod
    https://www.istores.cz/valentyn?
    PULKA
    PULKA --- ---
    HONCKA: Pardon, spatna mistnost na mobilu, omlouvam se.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PULKA: ale já nemám mac, ovládám firmení win noťas a ipados
    PULKA
    PULKA --- ---
    HONCKA: Jde, zkus Karabiner, ale taky mne pri prechodu na Mac (a vlastne porad) tyhle veci pekne rozcilujou.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOC256: přesun na začátek/konec stránky používám hodně často (určitě několikrát za hodinu) home/end nefungujou a mac dvouhmaty nemám zažitý. Stejně tak mě štve, že nejde na vícetlačítkovou myš namapovat forward/back
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONCKA:
    A to používáš tak často? Mě to přijde celkem okrajová funkce... A tedy já mám asi ruce spíše na klávesnici než na myši...

    A stejně těch věcí je více jinak... Třeba klávesové zkratky... Ale pokud klávesnici nepoužíváš, tak to tě asi minulo...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOC256: dohnal jsem to do extrému, že ten setrvačník můžeš stopnout, ale je to dost o zvyku když jednou myší ovládám windows noťas, kde mi běží pracovní věci a zároveň ipad v desktop modu, kde mi beží soukromý věci a je celkem nezvyk, že se to v každém prostředí chová jinak
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONCKA: To je divocina. Ale tak kdyz mas tu mys v ruce, tak to jde stopnout ne? Jakoze demo dobre, ale asi to neni nutne dostat do takoveho stavu.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ONDRA_99: ipados
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    HONCKA: Nejak velky display na iPhone ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONCKA:
    Natoč prosím jak se to chová s tím tvým setrvačným kolečkem. By mě zajímalo co je takový problém...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ERVIN: V tom případě nechápu, když je to tak esenciální věc, že to není na desktopech, nebo ty se nekoušou?
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    HONCKA: To je jedna z esenciálních věcí, pochybuju, že to půjde vypnout. Bouncw vznikl pro to, aby uživatelé poznali, ženjsou na konci a ne že se systém při scrollovábí zakousnul...

    10:50 tady -> https://youtu.be/24O00Jz8R04
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOC256: jo pustit mys a udelat fn sipka je vetsi opruz nez zatocit koleckem
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONCKA:
    a použít klávesu je větší opruz než šahat na myš?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MATESISKO: Moc ne, ale nevadí. BTW jmenuje se to Overscroll Bounce a tomu kdo to vymyslel bych přál, aby při každým bouncnutí dostal ránu :/
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    HONCKA: napric celym systemem to asi nepujde pokud vim. Mohl by to umet browser, protoze tohle dokaze aplikace vypnout/zapnout. Ale netusim, ktery z nich to umi… Ja vim, moc jsem nepomohl :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam