• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MATESISKO: Moc ne, ale nevadí. BTW jmenuje se to Overscroll Bounce a tomu kdo to vymyslel bych přál, aby při každým bouncnutí dostal ránu :/
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    HONCKA: napric celym systemem to asi nepujde pokud vim. Mohl by to umet browser, protoze tohle dokaze aplikace vypnout/zapnout. Ale netusim, ktery z nich to umi… Ja vim, moc jsem nepomohl :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Jde nějak v ios nastavit, aby při scrolování webu se to natvrdo zastavilo na začátku a na konci, aby to prostě neudělalo tu debilní gumovou animaci, používám Logitech MX3 se setrvačníkem a když chci rychle vyscrolovat nahoru, tak je to velkej opruz, zkoušel jsem to v Brave, Chrome a Edge (safari, opera a firefox jsou úplně nepoužitelný u nich nejde ani vypnout reload stránky)
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Ahoj. Prosímvás...iPhone 8, víte něco o tom, že tam bývají problémové mikrofony?(ne reproduktory) Díky
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    SWALLOW2: Čert ví. Každopádně mě nasrali a musel jsem tomu věnovat čas. Samozřejmě jsem měl vše ok.
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    KOLCON: A co je k tomu vedlo?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    PSYCHO: Ty kurvy (Adobe) na mě normálně poslaly sw audit, jestli mám v pořádku licence toho jejich sračko pdf sw
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PSYCHO: Dyk jo, chabej pokus o humor :) příště se polepším!:)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FRK_R23: No tak Adobe je pripad sam pro sebe.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PSYCHO: Třeba už Apple dělá jako Adobe custom chyby pro každýho usera, abychom se moc nenudili :))
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FRK_R23: Ja nevim co s tim delate 🤷‍♂️
    Jedu na bete od doby co byla closed a nic takovyho jsem nezazil 🤣
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZVIRATKO:
    Systemova to nedela.

    Tak nejak kdyz jsem obcas pouzival ty nesystemove, tak ruzne padaly a bugovaly. Dokonce sla fama, ze to Apple sabotuje… …treba jo :-).
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HERKULES: Zrovna tohle pozoruji už déle, to je fakt.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FRK_R23: Já si ale myslim, že ten problém s klávesnicí byl i v minulé verzi
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ZVIRATKO: Tahle verze ios je vůbec taková zabugovaná :/
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FRK_R23: mam pocit ze mi to delala i systemova klavesnice, rekl bych ze to bude bug v iOS. A nebude prvni, asi pul roku opravovali bug s rotaci youtube, a pri rotaci se vubec ruzny veci porad rozbijej :(
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ZVIRATKO:
    HERKULES:

    Jo po otočení se to spraví. Jsem rád, že se to neděje jenom mně. Ale radši bych byl, kdyby se to nedělo vůbec :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FRK_R23: Taky mi to sem tam dělá. Naštěstí málokdy. Přepnu na jinou a zpět a je to v cajku
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FRK_R23: jo a fix u me je preklopit displej, a kdyz to nejde tak zmenit klavesnici tam a zpatky...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FRK_R23: dela mi to taky. A jeste horsi veci jako ze je ji pulka mimo obrazovku. Vypada to, ze udelat dobrou klavesnici na iOS je pomalu na nobelovku, jinak si nedokazu vysvetlit proc neni ani jedna jedina pouzitelna :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam